سوسک کابینت | سوسک ریز کابینت | از بین بردن سوسک کابینت |سم تخصصی | نگارین تندیس

سوسک کابینت |سم تخصصی سوسک ریز

سوسک کابینت یا سوسک آلمانی از رایج ترین انواع حشرات مزاحم در منازل است. برای از بین بردن سوسک کابینت روش های مختلفی وجود دارد اما می توان گفت سمپاشی تضمینی ترین روش است. در صورت مشاهده ی سوسک ریز کابینت حتما اقدامات لازم را هر چه سریعتر انجام دهید. به دقت حواستان به علائم وجود این حشرات در منزلتان باشد. متخصصان شرکت سمپاشی نگارین تندیس، با بهره گیری از متد روز، خدمات سمپاشی سوسک کابینت را انجام می دهند.

سوسک کابینت یک نوع سوسک خانگی با رنگ قهوه ای روشن می باشد. ممکن است این سوسک ها را همراه بال دیده باشید اما سوسک کابینت به ندرت پرواز می کند.

ویژگی های سوسک کابینت

سوسک کابینت از خانواده سوسری ها است، اندازۀ سوسک کابینت در حدود ۱/۳ تا ۱/۶  سانتی متر می باشد . همچنین تعدادی از این حشرات بال و قابلیت پرواز کردن دارند. این حشرات به خصوص در رستوران ها ، مکان های تولید غذا، هتل ها ، بیمارستان ها درارتباط با انسان قرار دارند به دلیل وجود گرما ، مکانی را در نزدیکی شما پیدا کرده و تخم ریزی کنند.

از بین بردن سوسک کابینت
sosk

سوسک ریز کابینت

بیشتر فعالیت سوسک ریز کابینت در شب صورت می گیرد و از دیگر ویژگی های این حشرات انتشار بویی نامطبوع در فضا در هنگام ترس و هیجان می باشد . سوسک ریز کابینت همانطور که از نامش پیداست در محل های تاریک، شکاف ها و درز ها، در زیر کابینت ها، زیر میز و صندلی و…تخم گذاری می کند. سوسک ریز کابینت نسبت به سایر گونه ها بسیار کوچک تر بوده و مهارت زیادی در پنهان شدن در درز و شکاف ساختمان شما دارند.

از بین بردن سوسک کابینت

به پاس اعتماد شما به گروه تخصصی سمپاشی نگارین تندیس؛ انجام آموزش در رابطه با سم خریداری شده را نیز به صورت کامل ارائه می دهیم ، مشتریان گرامی جالب است بدانید که شرکت سمپاشی در تهران علاوه بر ارائه راه حل برای از بین بردن سوسک کابینت , فروش انواع سموم برای هر نوع حشره و جانوری را نیز انجام می دهد .سم تخصصی سوسک ریز کابینت، سم تخصصی سوسک فاضلاب ، سم تخصصی موش خانگی (با تعهد نامه) ، سم تخصصی ساس ، سم تخصصی مورچه ، سم تخصصی موریانه ، سم تخصصی پشه و …

سم چیست؟

بسیاری از سم های موجود در عطاری ها و سم فروشی های غیر معتبر، سموم درجه پائین و محتوی مواد دکلره و از خانواده “ددت” هستند که تا ۴۰سال درمحل باقی می مانند. علت نیاز ما به سم و سمپاشی در تهران , آلودگی و وجود حیوانات و آفات در نزدیک محل زندگی ماست.برای انجام یک مبارزه علمی و اصولی با حشرات موذی بایستی به یک شرکت سمپاشی در تهران که دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشد، مراجعه کنیم.
مسئول روابط عمومی شرکت سمپاشی نگارین تندیس آماده و منتظر ارسال نظرات،دیدگاه و حتی تجربه و درخواست شما در حالت کلی تخصصا مطلب فوق می باشد تا بتواند با ارائه راه حل در مورد از بین بردن سوسک کابینت و یا هر موضوع مهم و قابل مطرح دیگر شما را یاری دهد. مهم نیست که الان چه فصلی است ، حشرات موذی همچون سوسک ریز کابینت برای بدست آوردن غذا به محل اقامت شما وارد می شوند.کارشناسان مجرب ما در شرکت سمپاشی نگارین تندیس شما را برای دفع آفات و حشرات موذی به صورت رایگان همراهی و مشاوره می نمایند.

سم تخصصی سوسک ریز یعنی چی؟

سم تخصصی سوسک ریز یعنی سمی که به صورت ترکیبی و با سموم مخصوص صرفا برای سوسک ریز آماده شده و در این ترکیبات موارد زیر لحاظ می گردد تا بیشترین تاثیر گذاری و کمترین آثارجانبی را به دنبال داشته باشد. مهمترین نکته ای که در سمپاشی سوسک ریز کابینت مطرح می شود این است که افراد نا آشنا با استفاده از سموم غیر مرتبط , سلامت خانواده ها بخصوص کودکان، کهنسالان، خانم های باردار و بیماران قلبی – کلیوی و …را با خطر مواجه می کنند.  سم تخصصی سوسک ریز از قبل آماده نشده بلکه زمانی که مشتری سفارش محصول می دهد با توجه به موارد زیر و نوع نیاز مشتری سم آماده می شود و ارسال می گردد.

سم تخصصی سوسک ریز

ترکیبات عبارتند از :

۱ . نوع سوسک کابینت

۲ . تخم و شفیره سوسک ریز کابینت

۳ . حجم و میزان الودگی در محیط

۴ . نوع مصالح کاربردی در محیط

۵ . نوع کاربری محیط(خانگی،اداری،صنعتی)

پانوشت : سمپاشی در تهران , شرکت سمپاشی در تهران , سوسک کابینت , سوسک ریز کابینت , از بین بردن سوسک کابینت , سمپاشی نگارین تندیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سمپاشی سوسکسمپاشی در تهرانسمپاشی منازلسمپاشی موشسمپاشیسمپاشی