سوسک ریز کابینت | سمپاشی سوسک ریز کابینت | شرکت سمپاشی نگارین تندیس

سوسک ریز کابینت | سمپاشی سوسک ریز کابینت

سمپاشی سوسک ریز کابینت، تضمینی ترین روش برای از بین بردن این موجودات موذی است. سوسک ها این جانوران موذی از خانواده ی سوسری ها هستند. دو نوع سوسک داریم : سوسک درشت که در چاه فاضلاب زاد و ولد دارند. سوسک ریز نوعی دیگر از سوسک های خانگی هستند که به سوسک ریز آلمانی و سوسک ریز کابینتی نیز معروف هستند. سوسک ریز کابینتی در آشپزخانه فعالیت دارد و به همین دلیل به آن ها سوسک ریز آشپزخانه نیز می گویند. سوسک ریز کابینت بیشتر در شب ها و زمانی که در خواب هستید فعالیت دارند. از آن جا که آشپزخانه قلب تپنده هر خانه ای است باید این سوسک ها را از بین برد. شرکت سمپاشی نگارین تندیس با متخصصین حرفه ای و مجرب، آماده ی ارائه ی خدمات سمپاشی به همشهریان عزیز تهران و کرجی می باشد.

 

سمپاشی سوسک ریز کابینت
شرکت سمپاشی نگارین تندیس

روش های از بین بردن سوسک ریز کابینت

اگر آشپزخانه شما محلی برای جولان سوسک ها شده است و در این باره نگران هستید تا آخر مقاله همراه ما باشید. استفاده از سم های متنوع برای از بین بردن این سوسک ها به تنهایی کافی نیست. در ابتدا باید محل پنهانی که در آن اقدام به تخم ریزی کرده اند را شناسایی کرد. سپس با سم قوی سوسک ریز کابینت به طور کامل آن ها را از بین ببرید. برای از بردن سوسک های ریز آلمانی راه های خانگی هست اما دائمی نیستند. شرکت های سمپاشی از سموم قوی و خارجی جهت از بین بردن سوسک ریز آلمانی استفاده می کنند. اما هیچ کدام این سوسک ها را ریشه کن نخواهد کرد. زیرا سوسک ریز سیاه به سموم مقاوم هستند و این سم ها قدرت از بین بردن آن ها را به طور جدی ندارد. افراد زیادی را می شناسیم که از سموم مختلف و روش های خانگی برای سمپاشی سوسک ریز کابینت استفاده کرده اند. اما بی نتیجه مانده و سرانجام به شرکت سمپاشی نگارین تندیس مراجعه نموده اند.

مراحل سمپاشی سوسک ریز کابینت

پس از بازرسی، روش هایی مناسب جهت اصول بهسازی محیط بابت گرفتن راه های ورودی و خروجی سوسک های ریز آشپزخانه را به شما پیشنهاد می دهند. پس از مشاوره در زمینه بهسازی محیط روش هایی جهت پیشگیری از ورود را به شما ارائه می دهند . تمیز کردن محیط اطراف و ضدعفونی کردن محیط و مسدود کردن درب ورودی جهت پیشگیری از ورود آفات بسیار مؤثر می باشد.

شرکت سمپاشی نگارین تندیس قبل از سمپاشی سوسک ریز کابینت ابتدا مکان مورد نظر را بررسی می کند و در و از شما می خواهند که منافذی که سوسک ریز کابینت از آنها وارد ساختمان می شود را بپوشانید. و در مرحله بعد نظافت را رعایت کنید و در مرحله بعد وارد فاز سمپاشی سوسک ریز کابینت شوید.

سم چیست؟

بسیاری از سم های موجود در عطاری ها و سم فروشی های غیر معتبر، سموم درجه پائین و محتوی مواد دکلره و از خانواده “ددت” هستند که تا ۴۰سال درمحل باقی می مانند. علت نیاز ما به سم و سمپاشی در تهران , آلودگی و وجود حیوانات و آفات در نزدیک محل زندگی ماست.برای انجام یک مبارزه علمی و اصولی با حشرات موذی بایستی به یک شرکت سمپاشی در تهران که دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشد، مراجعه کنیم.

استفاده از سم تخصصی سوسک ریز

مسئول روابط عمومی شرکت سمپاشی نگارین تندیس آماده و منتظر ارسال نظرات،دیدگاه و حتی تجربه و درخواست شما در حالت کلی تخصصا مطلب فوق می باشد تا بتواند با ارائه راه حل در مورد از بین بردن سوسک کابینت و یا هر موضوع مهم و قابل مطرح دیگر شما را یاری دهد. مهم نیست که الان چه فصلی است ، حشرات موذی همچون سوسک ریز کابینت برای بدست آوردن غذا به محل اقامت شما وارد می شوند.کارشناسان مجرب ما در شرکت سمپاشی نگارین تندیس شما را برای دفع آفات و حشرات موذی به صورت رایگان همراهی و مشاوره می نمایند.

بهترین شرکت سمپاشی درتهران

خطرات سوسک ریز کابینت

وجود سوسک در منزل نشانه خوشایندی نیست و ممکن است باعث بروز آلرژی های مختلفی در انسان شود. حملات آسم از رایج ترین بییماری هایی است که از سوسک به انسان مخصوصا کودکان منتقل می شود. سوسک ها ذاتا از مدفوع خود بارها تغذیه می کنند و با مدفوع روی مواد غذایی موجب بروز بیماری و باکتری در انسان می شود. سوسک ریز کابینت فعالیت بیشتری در آشپزخانه دارد. همونطور که می دانید آشپزخانه قلب تپنده هر خانه ای است. در صورت عدم رعایت بهداشت در آشپزخانه ، سلامت خود و سایر اعضا به خطر خواهد افتاد. در صورت مشاهده سوسک آلمانی ، فکری اساسی برای از بین بردن سوسک ریز کابینت بکنید. برای سمپاشی سوسک ریز کابینت با نگارین تندیس تماس بگیرید.

سم قوی سوسک ریز کابینت
از بین بردن سوسک ریز کابینت
نشانه های وجود سوسک ریز آشپزخانه در منزل

روش هایی وجود دارد که می توان از فعالیت این نوع سوسک ها را در منزل آگاه شد و در جهت از بین بردن آن ها اقدام نمود.یکی از نشانه های سوسک آلمانی در منزل وجود مدفوع های ریز به اندازه نوک سوزن به رنگ تیره روی وسایل است. اگر بوی نامطبوع کپک زدگی از آشپزخانه استشمام کردید اما دلیل آن را نیافتید ، نشان از وجود سوسک ریز کابینت است. تعداد زیاد سوسک آلمانی باعث ایجاد بوی نامطبوع در منزل می شود. فعالیت سوسک ها معمولا در شب است و اگر نصف شب برق آشپزخانه را روشن کردید و سوسک ریز آلمانی را دیدید باید اقدامی جدی را جهت از بین بردن سمپاشی سوسک ریز آلمانی انجام دهید.

روش های از بین بردن سوسک ریز کابینت

روش های خانگی برای از بین بردن سوسک ریز آلمانی وجود دارد اما بهترین و مطمئن ترین روش سمپاشی در تهران است. روش اول استفاده از ترکیب جوش شیرین وشکر است. این ترکیب را در ظرفی قرار دهید و در آشپزخانه و حمام قرار دهید. از اسپری های سوسک کش می توانید جهت از بین بردن سوسک ریز کابینت استفاده کنید. اما نکته ای که حائز اهمیت است این است تولید مثل سوسک ریز آشپزخانه بسیار زیاد است و به همین دلیل باید فکری اساسی کرد. روش های خانگی تاثیری در ریشه کردن این سوسک ها ندارد و تنها راه این است کار خود را به یک شرکت سمپاشی در تهران بسپارید. شرکت سمپاشی در تهران با نام نگارین تندیس با سال ها فعالیت حرفه ای خدمات تخصصی در این حوزه ارائه می دهد.

سوسک ریز کابینت
چه زماین برای از بین بردن سوسک ریز کابینت مناسب است؟

برای سمپاشی سوسک ریز کابینت در همه فصول سال می توان سمپاشی را انجام داد. سوسک ریز کابینت در همه فصول فعالیت ویژه ای در خانه دارند. به همین دلیل سمپاشی سوسک ریز کابینت باید زیر نظر کارشناسان این امر انجام شود. زیراسوسک ریز کابینت به سموم قوی نیازمندند و نسب به سموم ارزان مقاوم هستند.

آیا سمپاشی برای زنان باردار مضر است ؟

قبلا از سمپاشی باید دو گروه بانوان باردار و خردسالان از محل سمپاشی دور شوند. ممکن هست سم بویی نداشته باشد اما برای این دو گروه ذکر شده مشکلاتی را ایجاد کند.

بعد از سمپاشی سوسک ریز چه اقداماتی انجام بدهیم ؟

تا ۵ ساعت بعد از سمپاشی سوسک بزرگ و درشت آب را باز نکنید. به این دلیل که سمپاشی در راه آب فاضلاب صورت گرفته است.

در سمپاشی سوسک ریز کابینت تا ۱۵ روز اقدام به نظافت محل سمپاشی نکنید. روی میز و کابینت ها رو می توانید نظافت کنید. نظافت تخصصی را به ۱۵ روز بعد موکول کنید.

چقدر این پست کار آمد بود؟لطفا امتیاز دهید

بر روی ستاره ها جهت امتیاز دهی کلیک کنید

میانگین امتیاز دهی / ۵٫ رای شما:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سمپاشی سوسکسمپاشی در تهرانسمپاشی منازلسمپاشی موشسمپاشیسمپاشی