سم تخصصی سوسک ریز | سوسک ریز کابینت | سوسک کابینت | از بین بردن سوسک کابینت

سم تخصصی سوسک ریز

سم چیست؟

سم به شکل مایع، جامد یا گاز تهیه می شود. سم اگر به مقدار خیلی کم خورده یا به پوست مالیده شود و یا انسان بخار و بوی آن را تنفس کند باعث ناراحتی، بیماری و مسمومیت شده و یا منجر به مرگ می گردد. علت نیاز ما به سم و سمپاشی , آلودگی و وجود حیوانات و آفات در نزدیک محل زندگی ماست. باید سعی شود با سمپاشی محیط کمترین ضرر برروی انسان و بهترین بازدهی واثر ویرانی حشرات را داشته باشد.مسئول روابط عمومی شرکت سمپاشی در تهران آماده و منتظر ارسال نظرات،دیدگاه و حتی تجربه و درخواست شما در حالت کلی تخصصا مطلب فوق می باشد تا بتواند با ارائه راه حل در مورد از بین بردن سوسک کابینت و یا هر موضوع مهم و قابل مطرح دیگر شما را یاری دهد. مهم نیست که الان چه فصلی است ، حشرات موذی همچون سوسک ریز کابینت برای بدست آوردن غذا ، آب و زیستگاه راحت تر به محل اقامت شما وارد می شوند. دفع حشرات از منزل شما یک رویداد یکباره نیست و روند سمپاشی باید بصورت هر ساله تکرار شود و کارشناسان مجرب ما در شرکت سمپاشی در تهران نگارین تندیس شما را برای دفع آفات و حشرات موذی و سمپاشی منزل تان به صورت رایگان همراهی و مشاوره می نمایند.

سم تخصصی سوسک ریز یعنی چی؟

سم تخصصی سوسک ریز یعنی سمی که به صورت ترکیبی و با سموم مخصوص صرفا برای سوسک ریز آماده شده و در این ترکیبات موارد زیر لحاظ می گردد تا بیشترین تاثیر گذاری و کمترین آثارجانبی را به دنبال داشته باشد. سم تخصصی سوسک ریز از قبل آماده نشده بلکه زمانی که مشتری سفارش محصول می دهد با توجه به موارد زیر و نوع نیاز مشتری سم آماده می شود و ارسال میگردد.

سم تخصصی سوسک ریز

ترکیبات عبارتند از :

 

۱ . نوع سوسک کابینت

۲ . تخم و شفیره سوسک ریز کابینت

۳ . حجم و میزان الودگی در محیط

۴ . نوع مصالح کاربردی در محیط

۵ . نوع کاربری محیط(خانگی،اداری،صنعتی)

سوسک کابینت

سوسک کابینت از خانواده سوسری ها است، اندازۀ سوسک کابینت در حدود ۱/۳ تا ۱/۶  سانتی متر می باشد . همچنین تعدادی از این حشرات بال و قابلیت پرواز کردن دارند. این حشرات به خصوص در رستوران ها ، مکان های تولید غذا، هتل ها ، بیمارستان ها درارتباط با انسان قرار دارند به دلیل وجود گرما ، مکانی را در نزدیکی شما پیدا کرده و تخم ریزی کنند.

از بین بردن سوسک کابینت
sosk

سوسک ریز کابینت

بیشتر فعالیت سوسک ریز کابینت در شب صورت می گیرد و از دیگر ویژگی های این حشرات انتشار بویی نامطبوع در فضا در هنگام ترس و هیجان می باشد . سوسک ریز کابینت همانطور که از نامش پیداست در محل های تاریک، شکاف ها و درز ها، در زیر کابینت ها، زیر میز وصندلی و…تخم گذاری می کند. سوسک ریز کابینت نسبت به سایر گونه ها بسیار کوچک تر بوده و مهارت زیادی در پنهان شدن در درز و شکاف ساختمان شما دارند.

از بین بردن سوسک کابینت

به پاس اعتماد شما به گروه تخصصی سمپاشی نگارین تندیس؛ انجام آموزش در رابطه با سم خریداری شده را نیز به صورت کامل ارائه می دهیم ، مشتریان گرامی جالب است بدانید که شرکت سمپاشی در تهران علاوه بر ارائه راه حل برای از بین بردن سوسک کابینت , فروش انواع سموم برای هر نوع حشره و جانوری را نیز انجام می دهد .سم تخصصی سوسک ریز کابینت، سم تخصصی سوسک فاضلاب ، سم تخصصی موش خانگی(با تعهد نامه) ، سم تخصصی ساس ، سم تخصصی مورچه ، سم تخصصی موریانه ، سم تخصصی پشه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ما را حمایت کنید
 
سمپاشی سوسکسمپاشی در تهرانسمپاشی منازلسمپاشی موشسمپاشیسمپاشی