سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه | نگارین تندیس | سمپاشی - سمپاشی منازل - سمپاشی در تهران

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

سمپاشی سوسک ریز اشپزخانه ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات ، طعمه گذاری موش با ضمانت ، سمپاشی با ضمانت ،

سمپاشی سوسک ریز اشپزخانه :

سمپاشی سوسک ریز اشپزخانه یکی از انواع گونه های سوسک ها که گونۀ کوچکی از سوسک ها به شمار می آیند. اندازۀ آن ها در حدود cm 1.3-1.6 بوده ولی در اندازه های بزرگتری هم مشاهده شده اند.
این سوسک ها از رنگ زرد مایل به قهوه ای یا سیاه و نیز دو خط موازی تیره که از قسمت سر تا پایین بال آن ها کشیده شده است قابل شناسایی می باشد.

سمپاشی سوسک ریز اشپزخانه،سمپاشی سوسک در شمال تهران

سوسک چی میخوره؟
این سوسک ها همه چیز خوارند بخصوص نشاسته، شیرینی، چربی و گوشت را ترجیح می دهند. در برخی شرایط به دلیل کمبود غذا شروع به خوردن موادی مانند صابون، چسب، چوب، خمیردندان و .. نموده و از طرفی ممکن است حتی از پاها و بال های یکدیگر تغذیه کنند.
سمپاشی سوسک ریز اشپزخانه :
سوسک آلمانی قابلیت ارتجاعی و سرسختی زیادی در برابر کنترل آفات ( انواع راه های مبارزه ) را از خود نشان می دهد ، این سوسک ها نسبت به سایر گونه ها بسیار کوچک تر بوده مهارت زیادی را در پنهان شدن در درز و شکاف ساختمان شما دارند.
پیشنهاد ما به شما این است که استفاده هر گونه سم را به صورت خودسرانه جلوگیری نموده چراکه این عمل باعث مقاوم شدن این حشرات در مقابل سموم می شوند.

کافیست شما با یک تماس با شرکت مهندسی نگارین تندیس (۰۹۱۰۱۸۶۷۳۱۷)به طور کامل از شر این موجودات خلاص شوید. شرکت نگارین تندیس دارای مجوز رسمی به شماره ۲۹۷۹۳۴۵ آماده ارائه خدمات میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ما را حمایت کنید
 
سمپاشی سوسکسمپاشی در تهرانسمپاشی منازلسمپاشی موشسمپاشیسمپاشی