سمپاشی تلفیقی موش و کک

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 7:19 ب.ظ

سمپاشی تلفیقی ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات ، طعمه گذاری موش با ضمانت ، سمپاشی با ضمانت ،

سمپاشی تلفیقی،سمپاشی تلفیقی موش و کک،سمپاشی،سمپاشی اصولی،سمپاشی حشرات و جوندگان،سمپاشی نگارین تندیس

سمپاشی تلفیقی:

از انجایی که جوندگان (موش ها)یکی از ناقلین مهم کک به شمار میایند و از طرفی خود کک ها ناقل انواع بیماریهای ویروسی میباشند،از این رو در موارد خاص میبایست نسیت به مبارزه و سمپاشی تلفیقی برای داشتن محیط پاک اقدام نمود.

برای کنترل همه گیری طاعون و تیفوس و از بین بردن کک ها و جوندگان با هم یا چند روز قبل از مسموم کردن جوندگان میبایست عملیات سمپاشی انجام شود.در انبار مواد غذایی انسان و مکانهای شلوغ میبایست حشره کش همراه با طعمه در داخل جعبه قرار بگیرد تا هنگام ورود موش به محیط برای خوردن طعمه بدنش به سم کک اغشته شود تا بعد از مسمومیت مشکلی با وجود کک داخل محیط نداشته باشیم.

در عملیات های مبارزه شهری با موش ها و کک میبایست در تمام منافذی که توسط موش ایجاد شده گرد را به وسیله دستگاه گرد پاش به داخل و اطراف لانه پراکنده میکنیم تا در حین رفت و امد جونده به سم اغشته شود .

بهترین راه مبارزه،پیشگیری میباشد/اگر با اقدام به موقع مسِئولین امر در خصوص امحاء و کنترل حیوانات موذی،هزینه ها کمتر و شرایط محیطی قابل کنترل تر میباشد.

شرکت نگارین تندیس با کسب مجوزهای لازم از وزارت محترم بهداشت در خصوص سمپاشی اماکن و خدمات رسانی به مشتریان گرامی و سابقه ای درخشان اماده همکاری با نهاد ها و سازمانهای دولتی و خصوصی میباشد.قبل از هر مقوله ای اهمیت زیست محیطی موضوع بر هر اقدام دیگری ارجعیت دارد.سمپاشی تلفیقی

سمپاشی تلفیقی ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی

اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات ، طعمه گذاری موش با ضمانت ، سمپاشی با ضمانت ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *