ساس | سمپاشی | سمپاشی در تهران | شرکت سمپاشی در تهران | شرکت سمپاشی نگارین تندیس

ساس

ساس

ساس ، حشره خونخوار ، بهداشت مسکن ، از بین بردن ساس ، مبارزه با ساس ، کشتن ساس ، رهایی از شر ساس ، سمپاشی ساس

ساس

سالیان دراز است که ساس با انسانها و زندگی آنها در تماس مستقیم است . حدود ۵۰ تا ۱۰۰ سال پیش این حشره از آفات مهم و درجه اول موجود در منازل ، هتل ها و مسافرخانه ها به شمار می رفت و این حشره با داشتن بدن بیضوی کوچک و پهن و اندامهای دهانی سوزن مانند و بسیار قوی از خون موجودات خونگرم برای تغذیه استفاده می کند . این حشره زمانی که گرسنه باشد بدنی پهن و ظریف مانند کاغذ معمولی پیدا می کند و رنگ بدن آن قهوه ای تیره می باشد ولی زمانیکه به مقدار کافی از خون تغذیه کرده باشد به رنگ ارغوانی یا قرمز تند در می آید .

از آنجا که ساس موجود بسیار کوچکی است بیش از اینکه دیده شود اثرات آن مشاهده می شود . ساس شب هنگام از مخفیگاه خود بیرون آمده و در اولین ساعات صبح به جستجوی قربانی خود می پردازد . در خلال روز در هر شکافی مناسب مانند زیر کاغذ دیواری ، شکاف دیوار یا سقف ، مبلمان چوبی ، تختخواب و یا تشک مخفی می شود . قابل ذکر است که ساسها کم و بیش داراری انتشار جهانی هستند . ساسها هیچیک از بیماریها را به انسان منتقل نمی کنند ولی چون شب هنگام مصرانه خونخواری دارند باعث بی خوابی می شوند و می توانند یک مشکل بهداشتی باشند . در هندوستان خونخواری مکرر تعداد زیادی از ساسها عامل کمبود آهن در کودکان شناخته شده است .

ساس ,سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس, سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها

سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سمپاشی منازل ، سمپاشی در تهران، هیره های گرد و غبار

چقدر این پست کار آمد بود؟لطفا امتیاز دهید

بر روی ستاره ها جهت امتیاز دهی کلیک کنید

میانگین امتیاز دهی / ۵٫ رای شما:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سمپاشی سوسکسمپاشی در تهرانسمپاشی منازلسمپاشی موشسمپاشیسمپاشی