سمپاشی رتیل

رتیل چیست ؟

رتیل ها از موجودات زنده هستند که در دسته عنکبوت ها می توان از آن ها یاد کرد . رتیل عنکبوت چاق و پشمالویی است که نسبت به سایر عنکبوت ها، ترس بیش تری در مردم ایجاد کرده است . رتیل به رنگ های مختلف زرد، زرد پررنگ، قهوه ای کمرنگ و خرمالویی تند مایل به سیاه وجود دارد و پشم های آن، گاهی خیلی کوتاه و گاهی کمی بلند می باشد .

گزش این عنکبوت آن طور که در میان افراد شایع شده است آن قدر هم خطرناک نیست و به جرات می توان گفت که گزش عنکبوت بیوه سیاه بسیار خطرناک تر است .

به یاد داشته باشید که برای سمپاشی رتیل از شرکت های معتبر کمک بخواهید .

انواع رتیل

عنکبوت های پشمالو یا همان tarantula ها انواع گوناگونی دارند :

  • Tarantula قرمز رنگ
  • Tarantula سیاه رنگ
  • Tarantula خالدار ( با خال های سیاه و سفید )
  • Tarantula زنبوری ( شبیه به زنبور سرخ )
  • رتیل مورچه سان

حمله رتیل به انسان

رتیل ها وقتی احساس ناامنی کنند به تمامی آنچه در اطراف آن ها قرار دارد حمله کرده و آن را گاز می گیرند و اگر از نوع نیش داران باشند نیش می زنند . این موضوع خاصیت همه موجودات زنده است و جای تعجب ندارد . فقط بدانید که حتی اگر رتیل ها به شما حمله کردند شما را نمی کشند و باید به نزدیک ترین مرکز درمانی مراجعه کرده و مداوا شوید .

غذای رتیل ها

بعضی مواقع می شنویم که رتیل ها پرنده می خورند، رتیل های استرالیا علی رغم آنکه پرنده خوار نامیده می شوند، به ندرت پرنده می خورند . خوراک آن ها را حشرات، مارمولک ها، قورباغه ها، ماهی ها و دیگر عنکبوت ها تشکیل می دهند .

معرفی سم کشنده رتیل آجندا

سم ضد رتیل آجندا طبق جدیدترین روش ها، توسط شرکت Bayer در کشور آلمان طراحی و تولید شده است . این سم دارای قابلیت های ویژه ای برای ریشه کن نمودن رتیل ها از خانه و محیط اطراف خانه می باشد . شرکت های سمپاشی برای سمپاشی رتیل از این سم استفاده می نمایند .

سخن پایانی

یکی از خدمات شرکت نگارین تندیس از بین بردن رتیل هاست . این شرکت از سموم مخصوصی برای از بین بردن رتیل ها استفاده می کند . شرکت سمپاشی نگارین تندیس تمامی تلاش خود را می کند که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد .  برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

۰۹۱۲۷۱۳۸۲۵۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *