سمپاشی رتیل

رتیل چیست ؟

رتیل ها از موجودات زنده هستند که در دسته عنکبوت ها می توان از آن ها یاد کرد . رتیل عنکبوت چاق و پشمالویی است که نسبت به سایر عنکبوت ها، ترس بیش تری در مردم ایجاد کرده است . رتیل به رنگ های مختلف زرد، زرد پررنگ، قهوه ای کمرنگ و خرمالویی تند مایل به سیاه وجود دارد و پشم های آن، گاهی خیلی کوتاه و گاهی کمی بلند می باشد .

گزش این عنکبوت آن طور که در میان افراد شایع شده است آن قدر هم خطرناک نیست و به جرات می توان گفت که گزش عنکبوت بیوه سیاه بسیار خطرناک تر است .

به یاد داشته باشید که برای سمپاشی رتیل از شرکت های معتبر کمک بخواهید .

انواع رتیل

 

انواع رتیل

عنکبوت های پشمالو یا همان tarantula ها انواع گوناگونی دارند :

  • Tarantula قرمز رنگ
  • Tarantula سیاه رنگ
  • Tarantula خالدار ( با خال های سیاه و سفید )
  • Tarantula زنبوری ( شبیه به زنبور سرخ )
  • رتیل مورچه سان

حمله رتیل به انسان

رتیل ها وقتی احساس ناامنی کنند به تمامی آنچه در اطراف آن ها قرار دارد حمله کرده و آن را گاز می گیرند و اگر از نوع نیش داران باشند نیش می زنند . این موضوع خاصیت همه موجودات زنده است و جای تعجب ندارد . فقط بدانید که حتی اگر رتیل ها به شما حمله کردند شما را نمی کشند و باید به نزدیک ترین مرکز درمانی مراجعه کرده و مداوا شوید .

تغذیه رتیل

 

غذای رتیل ها

بعضی مواقع می شنویم که رتیل ها پرنده می خورند، رتیل های استرالیا علی رغم آنکه پرنده خوار نامیده می شوند، به ندرت پرنده می خورند . خوراک آن ها را حشرات، مارمولک ها، قورباغه ها، ماهی ها و دیگر عنکبوت ها تشکیل می دهند .

معرفی سم کشنده رتیل آجندا

سم ضد رتیل آجندا طبق جدیدترین روش ها، توسط شرکت Bayer در کشور آلمان طراحی و تولید شده است . این سم دارای قابلیت های ویژه ای برای ریشه کن نمودن رتیل ها از خانه و محیط اطراف خانه می باشد . شرکت های سمپاشی برای سمپاشی رتیل از این سم استفاده می نمایند .

شرکت سمپاشی رتیل

سخن پایانی

یکی از خدمات شرکت نگارین تندیس از بین بردن رتیل هاست . این شرکت از سموم مخصوصی برای از بین بردن رتیل ها استفاده می کند . شرکت سمپاشی نگارین تندیس تمامی تلاش خود را می کند که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد .  برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

۰۹۱۲۷۱۳۸۲۵۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *