سمپاشی زنبور

زنبورها را بهتر بشناسید .

زنبورها جزء مهم ترین حشرات محسوب شده و به راسته Hymeoptera یا بال غشاییان تعلق دارند . زنبور از آن دسته از حشراتی است که به تنهایی در یک محل دیده نخواهد شد بلکه به صورت گسترده و دسته جمعی در محل های مختلف مانند پارک ها، اطراف گلخانه ها، دشت ها، مکان های سرسبز پر از گل و گیاه و … بسیار دیده خواهد شد .

زنبورها نوعی فراوان از حشرات سمی و غیر سمی هستند که در فصول گرم سال بسیار دیده خواهند شد و تنها راه رهایی از دست این گونه از حشرات خطرناک که نیش آن ها با درد، تورم و در اکثر گونه های زنبور با سم و زهر همراه است، سمپاشی زنبور خواهد بود .

علائم نیش زنبور

علائم نیش زنبور چیست ؟

قبل از اینکه بخواهید کاری برای درمان نیش زنبور بکنید یا نگران بروز حساسیت شوید باید مطمئن باشید که زنبور شخص را نیش زده و کیسه زهر او اکنون در محل گزیدگی قرار دارد . علائم زیر نشان می دهند که فرد دچار زنبور زدگی شده و باید هر چه زودتر برای درمان آن و خارج کردن زهر از بدن اقدام کنید .

  • در ابتدای ورود نیش زنبور به بدن احساس سوزشی شبیه به ورود آمپول به پوست وجود دارد .
  • بلافاصله بعد از خارج شدن نیش، درد در محل گزش آغاز می شود و تا مدتی ادامه دارد .
  • بلافاصله محل گزش قرمز و ملتهب شده و ورم می کند .
  • جای سوراخ ورود نیش در بدن شخص کاملا مشخص است .
  • بعد از بروز تورم محل گزیدگی کمی سفت می شود .

سم زنبور

سم زنبور کش وسپ هارنی

مواد موجود در این سم به نحوی انتخاب شده اند که خاصیت پخش شوندگی بالایی دارند . شما می توانید سم کشنده زنبور وسپ هارنی را از فاصله ۵ الی ۷ متری اسپری کرده و نتیجه دلخواه را کسب کنید . سم زنبور کش وسپ هارنی قدرت بالایی در نفوذ بین ترک و شکاف ها دارد . اسپری وسپ هارنی سمی محلول در آب است و به همین دلیل هیچ لکه و اثری از خود به جای نمی گذارد .

شرکت سمپاشی زنبور

سخن پایانی

سمپاشی زنبور یکی از خدمات شرکت سمپاشی نگارین تندیس است . این شرکت تمامی سعی خود را می کند که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد . جهت برقراری ارتباط با این شرکت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

۰۹۱۲۷۱۳۸۲۵۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *