نحوه محاسبه مقدار سم مورد نیاز برای یک واحد

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 9:43 ب.ظ

سمپاشی ساختمان

در فصل های مختلف سال که دمای زمین تغییر می کند حشرات مختلف از شیارها، درزها و حتی سوراخ های لوله کشی و غیره به داخل ساختمان ورود پیدا می کنند که پخش این آفات در کل محیط به عنوان مشکلی بزرگ قلمداد می گردد و از بین بردن آن ها تنها با سمپاشی ساختمان امکان پذیر می باشد . اگر در ساختمان خود این حشرات را به تعداد یافتید حتما در اولین فرصت به دنبال سمپاشی ساختمان و منزل خود باشید که آسیب های بیش تری را هم برای سلامتی شما و هم به ساختمان و سایر همسایگان وارد نکند . برای سمپاشی ساختمان خود کافیست فقط با شرکت سمپاشی نگارین تندیس تماس حاصل فرمایید .

نحوه محاسبه مقدار سم مورد نیاز برای یک واحد :

با سلام خدمت مشتریان گرامی .

امروز یکی از موضوعات مهم برای کسانی که می‌خواهند محیط شخصی خود را که شامل: منزل، مغازه، دفتر کار، آپارتمان و … باشد را سمپاشی کنند، نحوه محاسبه مقدار سم مورد نیاز می‌باشد .

در ادامه توجه شما را به محاسبه‌ی مقدار سم جلب می‌کنم .

محاسبه مقدار سم مورد نیاز به چند فاکتور بستگی دارد که عبارت‌اند از :

۱: نوع حشره

۲:میزان پراکندگی حشره در محیط

۳:مدت‌زمان وجود حشره در محیط

۴: نوع کاربری محیط (خانه, مغازه, اداره, شرکت, دفتر کار) که هر کدام از موارد فوق به موضوع خاصی اشاره دارد. به‌عنوان مثال: نوع حشره:

اگر حشره ساس باشد یا سوسک باشد تفاوت بسیاری در روش سم‌پاشی نوع سم و میزان ترکیب و مقدار سم مصرفی در شرایط مساوی را دارد. همچنین میزان پراکندگی و مدت‌زمان وجود حشره در محیط در مقدار سم مصرفی و نوع ترکیبات آن تاثیر بسزایی دارد.

در رابطه با مورد چهارم که نوع کاربری محیط است به این صورت است که نوع محیط رابطه مستقیمی با مقدار سم مصرفی دارد لذا جهت نحوه محاسبه مقدار سم مورد نیاز اگر به موارد فوق‌الذکر توجه کنیم نتیجه بسیار مطلوب‌ تری نسبت‌ به شرایطی که سم حشره را بدون داشتن آگاهی لازم انتخاب کنیم خواهیم داشت.

 سپاس‌گزارم از همراهان گرامی

اگر سوال یا مطلب خاصی مدنظر دارید بفرمایید تا مقاله و اطلاعات لازم را در خدمت شما نازنینان داشته ‌باشیم. شاد و پاینده باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *