سمپاشی ساس

بی شک وجود ساس در هر محلی باعث بروز مشکلات اساسی خواهد شد . برای رهایی از شر این حشره باید از یک شرکت سمپاشی ساس کمک گرفت . شرکت سمپاشی نگارین تندیس در زمینه مبارزه با حشره ساس و دفع این حشره موذی بهترین راه حل را به شما عزیزان پیشنهاد می دهد .

آشنایی با ساس

 

آشنایی با حشره ساس

ساس ها حشرات کوچک قهوه ای مایل به قرمز هستند که به اندازه یک سیب می باشند . آن ها را می توان در سراسر جهان یافت . این حشرات شب ها بیرون می آیند تا غذا پیدا کنند و غذای اصلی آن ها خون است . این حشرات معمولا از خون تغذیه می کنند و باعث خارش پوست و به طور کلی آزار دادن میزبان های انسانی می شوند . ساس ها دارای ماده خاصی در بزاق خود هستند که باعث جلوگیری از لخته شدن خون در هنگام تغذیه می شود . ساس ها بعد از یک وعده غذایی که خون می باشد، مدت زیادی روی بدن شخص نمی مانند و در نزدیکی محل استراحت فرد پنهان می شوند . ساس را می توان به کمک لکه های ناشی از مدفوع آن ها تشخیص داد . ساس در نزدیکی محل مخفی شدنش مدفوع می کند .

جایی که ساس ها پنهان می شوند .

ساس ها ممکن است از طریق چمدان، لباس، تخت و کاناپه های دست دوم و سایر وسایل به طور آشکار وارد خانه شما نشوند . بدنه های مسطح آن ها این امکان را برای آن ها فراهم می کند تا در فضاهای کوچک تقریبا به اندازه یک کارت اعتباری جا بگیرند . ساس ها مانند مورچه ها یا زنبورهای عسل لانه ندارند، اما به طور گروهی در مکان های مخفی زندگی می کنند . مخفیگاه اولیه آن ها معمولا در تشک ها، فنرهای جعبه ای، قاب تختخواب و تختخواب هایی است که در آن ها به راحتی به انسان ها دسترسی دارند و از آن ها تغذیه می کنند . ساس ها معمولا گاز می گیرند .

از آن جایی که ساس ها فقط از طریق خون زندگی می کنند، داشتن آن ها در خانه نشانه کثیفی نیست . به احتمال زیاد آن ها را در خانه های بی عیب و نقص و اتاق های هتل همانند خانه ها نیز پیدا خواهید کرد .

شناسایی ساس در خانه

 

از کجا بفهمیم خانه ساس دارد ؟

  • مشاهده ساس تختخوابی در مناطقی مانند درزها و گوشه های تختخواب، پتوها، تشک ها، پرده ها، بالش و مبلمان .
  • مشاهده آثار گزیدگی توسط ساس ( که معمولا گزیدگی ساس دارای التهاب بیش تری نسبت به گزش سایر مکنده ها از جمله پشه و انواع کنه ها می باشد و همچنین اکثر گزیدگی ها به صورت نواری و پشت سر هم می باشد . )

بهترین زمان سمپاشی ساس چه ساعتی از شبانه روز است ؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که مشتریان در مورد سمپاشی ساس مطرح می نمایند در خصوص ساعت انجام عملیات سمپاشی ساس در طول شبانه روز می باشد . زمان خاصی در طول شبانه روز برای سمپاشی ساس وجود نداشته و در هر زمانی از شبانه روز انجام عملیات سمپاشی توسط کارشناسان ماهر و شرکت های مجاز سمپاشی با حفظ اصول ایمنی و روش های مجاز امکان پذیر می باشد .

 

چگونه از شر ساس خلاص شویم ؟

  • موارد غیر ضروری شامل روزنامه و مجلات را دور بیاندازید .
  • فضای آلوده را تمیز کنید .
  • محل های پنهان شدن ساس را از بین ببرید .
  • مراقب تختخواب خود باشید .
  • با کارشناسان حرفه ای نگارین تندیس تماس حاصل فرمایید .

به هیچ وجه خودتان با روشهای خود درمانی و سم زدایی ساس از شر ساس رها نمی شوید . مهم ترین نکته در بحث ریشه کنی ساس استفاده از کارشناسان ماهر برای مبارزه با ساس است . پس بهتر است چنانچه در تهران و کرج و شهرهای اطراف آن هستید، در زمان مواجه با ساس به جای خود درمانی با کارشناسان شرکت سمپاشی نگارین تندیس تماس بگیرید و از خدمات سمپاشی تضمینی ساس شرکت نگارین تندیس بهره مند شوید . این شرکت با بکارگیری بهترین روش ها بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد . جهت برقراری ارتباط با شرکت نگارین تندیس با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

شماره های تماس : ۰۹۱۰۱۸۶۷۳۱۷ – ۰۲۱۷۷۹۲۰۲۱۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *