سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 10:13 ب.ظ

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

درست است که سمپاشی برای از بین بردن سوسک ریز کابینت (آشپزخانه) موثر است و شما می توانید برای سمپاشی در تهران و سایر شهرها روی همکاری با شرکت سمپاشی در تهران نگارین تندیس حساب باز کنید ولی اقدام مهمی که شما باید انجام دهید ، نظافت منزل است. به این صورت که کابینت و سینک و در و دیوار و … را باید به طور کامل نظافت کنید تا سمپاشی سوسک ریز کابینت موثر واقع شود و همچنین از جمله مواردی که بر کارایی سمپاشی بسیار موثر است  بند کشی کف سرویس و آشپزخانه است . شرکت سمپاشی در تهران نگارین تندیس از روش هایی مثل طعمه گذاری استفاده می کند به این صورت که وقتی سوسکی آن طعمه را خورد و از بین رفت ، با تغذیه سوسک های دیگر از آن ،همه به سرعت از بین خواهند رفت.

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه یکی از انواع خدمات سمپاشی به شمار می آید. سوسک ریز کابینت از رنگ زرد مایل به قهوه ای یا سیاه و نیز دو خط موازی تیره که از قسمت سر تا پایین بال آن ها کشیده شده است قابل شناسایی می باشد. سمپاشی نگارین تندیس با داشتن سالها تجربه کاری در این زمینه , این بار قصد دارد نه تنها در تهران بلکه در سراسر ایران خدمات خود از جمله سمپاشی سوسک ریز کابینت را ارائه دهد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

سوسک ها چه چیزی میخورند ؟

این سوسک ها همه چیز خوارند بخصوص نشاسته، شیرینی، چربی و گوشت را ترجیح می دهند. به همین دلیل سوسک ها اکثرا در آشپزخانه پدیدار می شوند.در برخی شرایط به دلیل کمبود غذا شروع به خوردن موادی مانند صابون، چسب، چوب، خمیردندان و … می کنند. بنابراین لزوم سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه بیش از هر مورد دیگری اهمیت دارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]پانوشت : سمپاشی ، سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه ، شرکت سمپاشی در تهران ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک ریز کابینت ، سمپاشی ادارات و کارخانجات ، طعمه گذاری موش با ضمانت[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

یک دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *