سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه | سوسک ریز آشپزخانه | شرکت سمپاشی نگارین تندیس

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

سوسک ریز آشپزخانه  در برابر انواع روش های کنترلی بسیار مقاوم  است و همچنین به دلیل جثه کوچکی که دارد به آسانی می تواند در کوچکترین شیارها و منافذ مخفی شود . شرکت سمپاشی نگارین تندیس با بهره گیری از دانش روز دنیا خدمات سمپاشی در تهران را انجام  میدهد. این نوع از سوسک ها علاقه زیادی به گرما دارند به همین دلیل بیشتر در محیط آشپزخانه یافت می شوند.برای از بین بردن سوسک ریز آشپزخانه در محیط خانه به خصوص آشپرخانه, راه حل نهایی در دست کارشناسان شرکت سمپاشی نگارین تندیس می باشد. پیشنهاد ما به شما این است که استفاده از هر گونه سم , به صورت خودسرانه جلوگیری نموده چراکه این عمل باعث مقاوم شدن سوسک ریز آشپزخانه در مقابل سموم می شوند.

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه یکی از انواع خدمات سمپاشی به شمار می آید. سوسک ریز کابینت از رنگ زرد مایل به قهوه ای یا سیاه و نیز دو خط موازی تیره که از قسمت سر تا پایین بال آن ها کشیده شده است قابل شناسایی می باشد. سمپاشی نگارین تندیس با داشتن سالها تجربه کاری در این زمینه , این بار قصد دارد نه تنها در تهران بلکه در سراسر ایران خدمات خود از جمله سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه را ارائه دهد.

سوسک ها چه چیزی میخورند ؟

این سوسک ها همه چیز خوارند بخصوص نشاسته، شیرینی، چربی و گوشت را ترجیح می دهند. به همین دلیل سوسک ها اکثرا در آشپزخانه پدیدار می شوند.در برخی شرایط به دلیل کمبود غذا شروع به خوردن موادی مانند صابون، چسب، چوب، خمیردندان و … میکنند. بنابراین لزوم سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه بیش از هر مورد دیگری اهمیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سمپاشی سوسکسمپاشی در تهرانسمپاشی منازلسمپاشی موشسمپاشیسمپاشی