سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک

سمپاشی ، سمپاشی سوسک ، نگارین تندیس

با توجه به افزایش جمعیت شهری و آلودگی اکثر منازل ، رستوران ها ، هتل ها ، بیمارستان ها و …. به حشراتی مانند ساس ، سوسک ، موریانه و جانوران موذی مانند موش و … به خصوص در فصول گرم سال ، لازم است نسبت به ریشه کنی و از بین بردن این حشرات و جانوران موذی اقدامات کنترلی به طور جدی صورت گیرد .
لذا می توان با کمترین هزینه اقدامات پیشگیرانه را انجام داد و از انتقال بسیاری از بیماری های خطرناک منتقله بوسیله حشرات جلوگیری کرد .
یکی از روش های مبارزه با حشرات و جانوران موذی سمپاشی و روش های شیمیایی می باشد.

سمپاشی سوسک

نکته قابل توجه در امر سمپاشی منازل و اماکن دیگر استفاده از افراد با تجربه و دارای تخصص مرتبط در این خصوص می باشد. زیاد افراد نا آشنا و بدون تخصص لازم با استفاده از سموم غیر مجاز و روش های غیر تخصصی سلامت افراد به خصوص کودکان ، افراد سالمند ، زنان باردار ، بیماران قلبی ریوی و … را با خطر جدی روبرو میکنند و از طرفی باعث آلودگی محیط زیست و آسیم های غیر قابل جبران میگردند .
از این رو برای حفظ سلامت خود و اطرافیان خود در صورت نیاز با استفاده از شرکت های مجاز و دارای تخصص لازم در این امر و شرکت های دارای مجوز ار وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی جهت مبازره با حشرات و جانوران موذی اقدام نمایید . همچنین شرکت های مجاز سمپاشی از سموم مورد تایید و زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی برای مبارزه با حشرات و جانوران موذی استفاده میکنند.
سوسک ها از دسته ی “Coleoptera” بزرگترین خانواده ی حشرات هستند . بیش از ۲۰۰,۰۰۰ گونه سوسک در جهان وجود دارد که دانشمندان توانسته اند ۲۵۰۰۰ گونه سوسک را در ایران شناسایی کنند . هنگامی که شما مطمئن هستید با مشکل آفت سوسک روبرو هستید ، اولین قدم بازرسی کامل و تخصصی جهت شناسایی گونه ی سوسک است . بر اساس یافته های بازرسی یک طرح ریشه کنی قطعی برای از بین بردن آفت خاص توسط کارشناسان برنامه ریزی و مدیریت میشود .

شناسایی دقیق آفات از مهمترین مراحل ریشه کنی آفت است ، زیرا طبق گفته ی ذیل گونه های بسیاری از سوسک ها وجود دارند که ریشه کنی هر گونه شیوه و سموم خاصی را می طلبد ، در غیر این صورت تشخیص نادرست و در پی آن روش نادرست و سموم نامناسب نه تنها باعث از بین نرفتن آفت بلکه عوارض سوئی را در پیش خواهد داشت .

 

 

سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *