سمپاشی مارمولک

مارمولک یک جانور شکاری است که از حشرات تغذیه می کند و نقش مهمی را در کنترل بیولوژیک حشرات ایفا می کند و جزء جانوران مفید نیز به شمار می رود . سمی بودن دم مارمولک تا به حال به اثبات نرسیده است فقط به خاطر ظاهر ترسناک و چندش آور آن هاست که افراد از آن ها گریزانند .

مارمولک ها این موجودات مفید، عضوی از رده خزندگان هستند که قدمتشان به میلیون ها سال پیش برمی گردد . عده ای از مردم معتقدند که چون مارمولک ها دارای دست و پا هستند نباید آن ها را جزء خزندگان از جمله مارها دانست ولی آن ها دارای دست و پاهای کوچکی بوده و اغلب در زمان راه رفتن شکمشان بر روی زمین کشیده می شود . دانشمندان طی مطالعاتی که روی تکامل و ژنتیک این موجودات داشته اند، آن ها را جزء خزندگان قرار داده اند .

عوامل تردد مارمولک در منزل

 

عواملی که باعث می شوند مارمولک ها در خانه تردد کنند :

اگر تعداد زیادی از حشرات و جانداران ریزی که غذای مارمولک ها محسوب می شوند در محیط خانه پرسه بزنند احتمال وجود مارمولک ها نیز افزایش خواهد یافت .

  • آشپزخانه کثیف
  • ظرف های نشسته
  • باقی مانده های غذا و هر نوع آلودگی می تواند حشرات و در نتیجه مارمولک ها را جذب کند .

روش هایی جهت دور کردن مارمولک از خانه

  • مارمولک ها توسط بوی تخم پرندگان دفع می شوند .
  • حبه سیر می تواند مشکل گشا باشد .
  • استفاده از پیاز
  • گرده های نفتالین

دفع مارمولک

 

دفع و نابودی مارمولک ها

مارمولک ها حشره خوار هستند . آن ها از حشراتی که شب ها به دور لامپ ها و یا روشنایی هستند تغذیه می کنند . متاسفانه در بازار و در داروخانه ها سموم و یا دارویی برای رفع و نابودی مارمولک ها وجود ندارد، از این رو بسیاری از مردم با استفاده از تله های پلاستیکی به دنبال دام انداختن این حشرات ( جانوران ) هستند اما این شیوه قدیمی دیگر به کار نمی آید .

با تاسیس و گسترش فعالیت شرکت سمپاشی نگارین تندیس در تهران برای سمپاشی مارمولک دیگر دچار اضطراب و نگرانی نخواهید شد . شرکت نگارین تندیس با تماس شما عزیزان در اسرع وقت در محل مورد نظر شما آماده می شود و عملیات سمپاشی را شروع می نماید و محیط شما را عاری از هر گونه مارمولک و حشره ای می کند .

متراژ فضا بر قیمت سمپاشی مارمولک تاثیر دارد ؟

طبیعی است که هر چقدر محیط بزرگتر باشد میزان سم مصرفی، زمان سمپاشی و اجرت آن افزایش می یابد . بدیهی است که برای یک محل بزرگ باید هزینه سمپاشی بیش تری پرداخت نمایید .

شرکت سمپاشی مارمولک

 

سخن پایانی

اگر به دنبال یک شرکت معتبر سمپاشی برای سمپاشی مارمولک هستید از طریق شماره ۰۹۱۲۷۱۳۸۲۵۵ با شرکت نگارین تندیس تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *