سمپاشی مار

مشخصات مار

مار جانوری خزنده، گوشت خوار، بدن کشیده ( دراز) و بدون پا است . مارها جانورانی خونسرد، از گروه آب پرده داران و مهره داران اند . بدن مار از پولک هایی که با هم همپوشانی دارند، پوشیده شده است .

بیش تر مارها زهر ندارند . آن دسته که زهر آگین اند هم در درجه نخست از آن برای شکار و کشتن طعمه خود استفاده می کنند یا برای دفاع شخصی . برخی مارهای زهر آگین می توانند باعث زخم شدید در انسان یا حتی مرگ شوند . مارهای بی زهر شکار خود را می توانند زنده بخورند یا آن را نخست با پیچیدن به دور طعمه و فشردن می کشند و سپس آن را می خورند .

انواع مار

انواع مارها

مار یک خزنده مهره دار دارای فلس می باشد که تاکنون ۲۷۰۰ گونه از آن شناسایی شده است که تقریبا ۴۰۰ گونه آن خطرناک می باشند و تقریبا ۵۰ نوع آن با نیش سمی خود برای انسان خطرناک هستند . در ایران ۶۵ نوع مار شناسایی شده است که ۶۰ نوع متعلق به خشکی و ۵ نوع دریایی می باشند . مارهای آبی شمال ایران اکثرا غیر سمی و مارهای خلیج فارس و دریای عمان، همگی سمی و خطرناک هستند .

روش های دفع مار و مبارزه با آن ها

  • استفاده از چسب های نظیر آترارت و تله های محتوی ماده چسبی مخصوص جهت گیر انداختن مارها
  • استفاده از طعمه های مسموم
  • سمپاشی توسط سموم دافع مارها

قوی ترین سم مار

معرفی قوی ترین سم کشنده مار

سم براکنیک یکی از جدیدترین سموم غیر دافع برای انواع مارهاست – یعنی بر خلاف سایر سموم مشابه، مارها قادر به چشیدن، بوییدن و حس آن نبوده و در نتیجه به راحتی در معرض آن قرار می گیرند . این سم به طور شگفت آوری مارها را در طول مدت زمان کوتاهی به کل از پای در می آورد، به نحوی که پس از اندک مدتی از شروع پروسه شاهد ریشه کن شدن این آفات خطر آفرین و ترسناک از محیط زندگیتان خواهید بود . این محصول به دلیل خواص منحصر به فرد خود قابل کاربرد در محیط های داخلی و خارجی انواع بناها و ساختمان ها می باشد .

این ماده سمی غیر دافع دارای ترکیبی بسیار قوی از بیفن ترین و استامیپرید بوده که نه تنها کشندگی بسیار سریع بلکه کنترل و ماندگاری طولانی مدت بر روی گونه های مختلف مارها را فراهم می آورد . بر اساس تحقیقات انجام گرفته ثابت گردیده که این سم قادر است مقاوم ترین گونه مارها را در مدت زمان کمی از بین ببرد .

قیمت سموم دفع مار و هزینه سمپاشی مار چقدر است ؟

هزینه تقریبی در هر نوع عملیات سمپاشی بر اساس نوع سم مصرفی و مقدار سم به کار رفته در عملیات سمپاشی و تعداد دفعات مشخص می شود . لذا قیمت کاملا مشخصی برای انواع خدمات سمپاشی نمی توان اعلام کرد . بهترین راه برای اطلاع از هزینه های تقریبی سمپاشی دفع آفات مشورت با متخصصین یک شرکت معتبر سمپاشی است .

شرکت سمپاشی مار

سخن پایانی

سمپاشی مار یکی از خدمات شرکت سمپاشی نگارین تندیس است . این شرکت با استفاده از سموم فرانسوی و آلمانی بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد . برای برقراری ارتباط با نگارین تندیس با شماره ۰۹۱۲۷۱۳۸۲۵۵ تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *