سمپاشی موش

موش

موش پستانداری کوچک از راسته جوندگان است که مواد غذایی خود را به وسیله حرکات رفت و برگشتی با جلو آرواره تحتانی خرد می کند . چون دندان های موش هم مانند سایر جوندگان رشد دائمی دارد، برای جلوگیری از رشد بیش از حد، مجبور است که دائما دندان های خود را با جویدن چیزهای نسبتا سخت مانند دانه ها و حبوبات بفرساید و اگر نتواند دانه های سخت پیدا کند به جویدن چیزهایی که دسترس خود است، می پردازد .

تولید مثل موش

موش ها در یکسال می توانند پنج زایمان داشته باشند و در طول این زایمان ها هفت الی پانزده نوزاد به دنیا می آورند . نوزاد موش از بدو تولد حدود پنج هفته بعد می تواند بارور شود و به همین دلیل است که رشد و تکثیر موش ها سریع اتفاق می افتد . اگر خطری موش ها را تهدید نکند و به اصطلاح در خلا زندگی کنند، یک جفت موش در سال شاید بتواند هزاران موش را به دنیا بیاورند .

انواع موش

 

انواع موش ها

موش خانگی : موش های خانگی قابلیت فوق العاده ای برای تطابق با محیط های مختلف دارند و در طول سال در داخل ساختمان ها زاد و ولد می کنند . اندازه آن ها کوچک و وزنشان در حدود ۱۵ الی ۳۰ گرم می باشد .

موش سقف : این موش به موش سقف یا موش انباری یا موش سیاه نیز شهرت دارد . این موش بسیار چالاک و تند و تیز است و به راحتی از درخت بالا می رود .

موش سقف به مواد غذایی گیاهی بیش تر از مواد حیوانی و گوشتی علاقه دارد ولی از مواد غذایی حیوانی هم تغذیه می نماید .

موش فاضلاب : موش فاضلاب در بخش های سطحی و پایینی ساختمان ها، فاضلاب ها و انبارهای مواد غذایی زندگی می کند و به زباله ها و زندگی کردن در بین آن ها علاقه بسیار زیادی دارد . این موش علاقه مند به ساخت لانه است و حفراتی با عمق کمتر از ۱٫۵ متر با چندین راه ورود و خروج را ایجاد می کند .

نشانه های وجود موش در خانه

از نشانه های وجود موش در خانه استشمام بوی ناخوشایند در خانه می باشد . موش بوی ناخوشایندی مانند بوی قارچ یا کپک را از خود ایجاد می کند . از نشانه های دیگر موش در خانه می توان به فضله موش ( به اندازه یک دانه برنج مشکی ) اشاره نمود . علامت دیگری از که از روی آن می توان به وجود موش در خانه پی برد، شنیده شدن صدایی مانند خش خش است که مخصوصا در شب شنیده می شود .

فصل مبارزه با موش

 

بهترین فصل برای مبارزه با موش

موش ها معمولا در اوایل بهار و اوایل پاییز زاد و ولد می کنند، بنابراین طبیعتا بهترین زمان برای سمپاشی موش این زمان است .

روش های مبارزه با موش ها

  • اقدامات بهسازی و بهداشتی
  • تله گذاری موش
  • استفاده از سموم شیمیایی ( سمپاشی قوی )
  • استفاده از امواج مافوق صوت
  • جذب کننده های شیمیایی
  • دور کننده
  • مبارزه بیولوژیکی
  • مبارزه ژنتیکی

شرکت سمپاشی موش

 

سخن پایانی

موش از موجوداتی است که اگر در خانه خود آن را مشاهده کردید، باید سریعا از شر آن خلاص شوید . بر خلاف ظاهر زیبا و فریبنده، این موجود به سرعت تولید مثل کرده و تکثیر می شود .

اگر احساس می کنید که در خانه شما یا هر مکان دیگری موش وجود دارد، سریعا با شرکت سمپاشی نگارین تندیس تماس حاصل فرمایید و از شر این موجود موذی خلاص شوید .

این مجموعه دارای کارکنان مجرب و حرفه ای است و برای از بین بردن موش از روش های مختلفی مانند سمپاشی موش، طعمه گذاری برای موش و … استفاده می نمایند .

برای برقراری ارتباط با نگارین تندیس فقط کافی است که با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۱۳۸۲۵۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *