سمپاشی مگس

مشخصات مگس ها

قبل از هر چیزی کمی با مگس ها آشنا شوید . در جهان ۱۶۰۰۰ گونه مگس شناسایی شده است اما همه آن ها متعلق به خانواده Diptera به معنی دو بال ها می باشند . از آن جایی که مگس ها دو بال دارند در نتیجه پس از پرواز و فرود بر روی سطح زمین به راحتی هزاران باکتری را از طریق تماس به سطوح انتقال می دهند، از این رو سمپاشی مگس دارای اهمیت ویژه ای می باشد .

تغذیه مگس ها

مگس ها از چه موادی تغذیه می کنند ؟

هنگامی که مگس ها از زباله ها تغذیه می کنند پاتوژن ها را از طریق پاها و دهان خود می توانند به سطوح قابل دسترس برای ما انتقال دهند . به عنوان مثال مواد غذایی جامد و مایعی که ما استفاده می کنیم در صورت تماس مگس با آن می تواند پاتوژن ها را به آن انتقال داده و کاملا آلودگی را به انسان از این طریق انتقال دهند .

طول عمر مگس

با توجه به نوع مگس مدت زندگی آن ها از ۸ روز تا دو ماه و در برخی موارد بالای یکسال می باشد .

تولید مثل مگس

یک جفت مگس می توانند در عرض چند هفته زندگی خود، بیش از یک میلیون مگس دیگر زاد و ولد کنند به همین جهت جمعیت آن ها در صورت مساعد بودن شرایط به سرعت افزایش می یابد .

بهترین سم مگس

بهترین سم برای مگس ها

سم مگس کش دیویس که به حالت اسپری عمل می نماید، دارای ماندگاری بیش از سه ماه و هم چنین اثر گذاری سریع بر روی انواع مگس ها می باشد . از این سم می توانید داخل و خارج بناها و ساختمان ها استفاده نمایید . سم دیویس نسل پیشرفته ای از پرثروئید است که قدرت مقابله با جمعیت بالایی از انواع مگس ها را دارد . این سم ۹۰ الی ۱۲۰ روز پس از استفاده همچنان فعال است .

رعایت بهداشت

بهترین راه برای دور کردن مگس ها از خانه نظافت و خالی کردن سطل زباله و ظرف غذای حیوانات است . همچنین باید درب و پنجره ها را ببندید . رعایت بهداشت برای دور کردن مگس ها از خانه ضروری است . سطل زباله را زود به زود خالی کرده و از خانه خارج کنید . تمامی درزها و شکاف های ورودی به خانه را ببندید . همه این کارها را پیش از وارد شدن مگس ها به خانه انجام دهید . مثلا مگس های خوشه ای فقط آخر زمستان و اوایل بهار وارد خانه می شوند .

شرکت سمپاشی مگس

سخن پایانی

اما در آخر برای رهایی از انبوه مگس ها بهتر است با شرکت سمپاشی نگارین تندیس تماس حاصل فرمایید . این شرکت از نیروهای ماهر و مجرب برای انجام بهتر امور استفاده می کند تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماید . سمپاشی مگس بهترین گزینه برای خلاصی کامل از مگس های مزاحم اطراف محل زندگی شماست .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *