سمپاشی گوشخیزک

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 4:52 ب.ظ

آشنایی با گوشخیزک ها

گوشخیزک حشره ای است که در شب بیرون می آید و در روز در سوراخی پناه می گیرد و بیش تر در محل هایی نزدیک به خانه ها زندگی می کند .

گوشخیزک ها حشرات عجیب و غریبی هستند که دارای دو تیغه تیز پاره کننده هستند که از آخر شکم آن ها خارج شده است . این حشرات تا حدودی تهدید کننده هستند اما آن ها سمی نیستند و باعث انتقال بیماری نمی شوند و نمی توانند آن را گسترش دهند .

گوشخیزک ها کجا زندگی می کنند ؟

اکثر انواع گوشخیزک ها به طور کلی ترجیح می دهند در مناطق خنک نباشند . اگر شرایط مناسب باشد، این حشره می تواند یک آفت بزرگ باغ باشد . اگر پوشش کافی زمین، خاک مرطوب و مواد غذایی وجود داشته باشد، آن ها به خوبی عمل می کنند .

تولید مثل گوشخیزک

تخم گوشخیزک ماده معمولا بین ۳۰ تا ۵۰ می باشد . اما تعداد واقعی آن ها به گونه ها بستگی دارد . تخم گوشخیزک تا چهار سالگی بالغ می شود . گوشخیزک های کوچک تر شبیه بزرگسالان هستند و فقط بال ندارند .

راه های از بین بردن گوشخیزک

  • یک بطری اسپری را با آب گرم پر نموده و چند قطره مایع ظرفشویی نیز در آن بریزید . سپس به خوبی آن را تکان داده تا کاملا کف کند . محلول را در هر جایی از خانه مخصوصا گوشه کنارها که گوشخیزک ها را دیده اید اسپری نمایید .
  • در سوراخ ها، گوشه کنارها و محل های غیر قابل دسترس، پودر بوریک اسید بپاشید .

پودر بوریک اسید حشره کش طبیعی است، بنابراین در هر نقطه ای که گوشخیزک ها در رفت و آمد هستند، آن را ریخته تا به طور کامل از بین بروند، فقط حواستان باشد که کودکان و حیوانات خانگی با آن تماس پیدا نکنند .

  • برای از بین بردن این حشرات مزاحم از داخل چمن و سطح باغ، سموم شیمیایی مخصوص حشرات و آفات را خریداری کنید . سپس آن را ۱ تا ۳ متر دورتر از خانه یا محل زندگیتان روی چمن و سطح باغ اعمال نمایید .

سخن پایانی

شرکت سمپاشی نگارین تندیس با استفاده از بی خطرترین سموم بهداشتی تمامی تلاش خود را می کند که آرامش و آسایش خاطر را برای مشتریان خود به ارمغان آورد .

جهت سمپاشی گوشخیزک و اطلاع از قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

۰۹۱۲۷۱۳۸۲۵۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *