بهترین زمان سمپاشی ۲ برای انواع حشرات

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 11:13 ق.ظ

بهترین زمان سمپاشی ۲ ، شرکت معتبر سمپاشی ، شرکت نگارین تندیس پاک ، سمپاشی نگارین ، مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، سمپاشی موش ، موش خانگی ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سوسک حمام ، سوسک ریز اشپز خانه ، سمپاشی موریانه ، سمپاشی مورچه ، سمپاشی

بهترین زمان سمپاشی،سمپاشی انواع افات خانگی و صنعتی،سمپاشی سوسک فاضلاب،سمپاشی موش،سمپاشی پشه،سمپاشی اصولی

بهترین زمان سمپاشی ۲:

در ادامه مقاله قبلی مبنی بر بهترین زمان سمپاشی ۲ باقیمانده حشرات را بررسی میکنیم:

سوسک ریز اشپز خانه:این سوسک ها با توجه به همزیستی که با انسان دارند و مناسب بودن شرایط محیطی در زمانی از سال امکان تخمگذاری و زیست را دارند،پس از رویت انها در منزل یا محل کار در اولین زمان ممکن باید نسبت به انجام عملیات سمپاشی اقدام نمود اما بهترین زمان سمپاشی ۲ برای سوسک ریز اشپزخانه(المانی،کابینتی،چوب و…)بعد از ظهر به سمت شب میباشد.

ساس تختخوابی:ساس ها بیشتر در زمان تاریکی شب فعالیت میکنند و در زمان روشنی روز معمولا در مخفیگاههای خود پنهان میشوند،اما بهترین زمان سمپاشی۲ برای ساس تختخوابی صبح اول وقت میباشد.

کنه :محدودیت خاصی ندارد.

کک:بهترین زمان سمپشی۲ برای کک مانند ساس میباشد چون روش تغذیه و زیست انها تقریبا شبیه به هم میباشد.

سیلور فیش (نقره ماهی):بیشتر در اپارتمان های نوساز یا مکانهایی که رطوبت بیشتر از حد معمول وجود دارد یافت میشود و بهترین زمان سمپاشی۲ برای سیلور فیش در طول روز میباشد.لازم به ذکر است ،سمپاشی سیلور فیش محدودیت فصلی ندارد.

موش خانگی:موشها به جهت خونگرم بودن هیچ محدودیت زمانی برای تولید مثل و شرایط زیستی ندارند و به تناسب ان بهترین زمان سمپاشی ۲ برای موشها هیچ محدودیتی ندارد .

در حالت کلی حشراتی که در محیط زندگی انسان یافت میشوند و همزیستی دارند مانند:سوسک ریز یا موشها محدودیت سمپاشی ندارند و در اولین زمان ممکن باید سمپاشی انجام شود،ولی در رابطه با حشراتی که در محیط زندگی انسان نیستند مانند:سوسک فاضلاب یا مگس با توجه به توضیحاتی که داده شد میباید بهترین زمان سمپاشی۲ را در نظر گرفت.

لطفا سوالات و دیدگاههای خود را با ما در میان بگذارید.نگارین تندیس

بهترین زمان سمپاشی ۲ ، شرکت معتبر سمپاشی ، شرکت نگارین تندیس پاک ، سمپاشی نگارین ، مجوز رسمی از وزارت بهداشت ،

سمپاشی موش ، موش خانگی ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سوسک حمام ، سوسک ریز اشپز خانه ، سمپاشی موریانه ، سمپاشی مورچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *