بیماری های منتقله از سوسک ها

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 6:22 ب.ظ

بیماری های منتقله از سوسک ,سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها
بیماری های منتقله از سوسک ، بیماری های منتقله از حشرات ، سوسک چه بیماری هایی را منتقل می کند ، سوسک عامل چه بیماریهایی است ، مبارزه با سوسک ، رعایت بهداشت

بیماری های منتقله از سوسک ها:

قبلا در مورد نحوه انتقال بیماریها توسط سوسک ها به طور مختصر توضیح دادیم . در این نوشته به بیماری هایی که سوسک ها به انسان انتقال می دهند می پردازیم.
سوسک ها باعث شیوع بیماری های اسهال ، تب تیفوئید یا حصبه ، گاستروآنتریت یا ورم معده و روده ، کرم های روده عفونت و التهاب مجاری ادرای ، عفونت زخم ، اسهال خونی ، آسم و الرژی و مسمومیت های غذایی می شوند .
سوسک ها در بدن و پاهای خود حامل باکتریهایی هستند که این باکتریها باعث شیوع اسهال می شوند . سوسک ها با حرکت در جاهای مختلف این باکتریها را پخش می کنند .

سوسک ها همچنین عامل اصلی انتقال بیماری گاستروآنتریت هستند . این بیماری عفونی بوده و علائم آن شامل اسهال، استفراغ و گرفتگی عضلات معده و اغلب با تب همراه است.مصرف آب و غذای آلوده به باکتریهای بوجود آورنده این بیماری باعث ابتلا به این عارضه می شود . سوسک ها این باکتری ها را به وسیله مدفوع و پوست خود در محیط پراکنده می کنند .
این حشرات موذی با پراکنده کردن باکتری به نام سالمونلا در محیط اطراف باعث شیوع حصبه می شوند .سوسک ها با راه رفتن بر روی مدفوع آلوده به این باکتری ، آن را به سایر نقاط نیز منتقل می‌کنند. سوسک‌ها می‌توانند باکتری سالمونلا تیفی را به غذا، مواد خام و سطوح پخت و پز در آشپزخانه منتقل کنند.

سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سمپاشی منازل ، سمپاشی در تهران، جذب پشه ها و دلایل آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *