کنترل جوندگان در اماکن عمومی

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 4:38 ب.ظ

کنترل جوندگان در اماکن عمومی , سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها

کنترل جوندگان در اماکن عمومی

 مبارزه با موش در اماکن عمومی:

جوندگان هم مانند حشرات و سایر موجودات برای ادامه زندگی و تولید مثل به آب، غذا و پناه گاه نیاز دارند. همانطور که در مباحث قبلی توضیح داده شد رطوبت و گرمای مناسب، شرایط مناسب را برای زیاد شدن تعداد موش ها ایجاد می کند و باعث ایجاد مشکلات بهداشتی و اقتصادی برای عموم مردم می شود . از این رو باید از روشهای مختلف مبارزه با موش ها، طعمه گذاری در خیابانها و حفظ بهداشت محیط زیست استفاده نموده تا بتوان از ازدیاد جمعیت آنها جلوگیری کرد.

عملیات کنترل جوندگان ‏

‏ در مورد عملیات کنترل جوندگان تمامی  مراحل از جمله شناسایی لانه ها ، طعمه ‏گذاری، پایش طعمه ها، طعمه گذاری مجدد، مسدود کردن کلنی های غیر فعال، ‏جمع آوری و معدوم سازی لاشه ها بایستی توسط شرکت های ارائه کننده خدمات ‏سمپاشی و مبارزه با آفات و کنترل جوندگان انجام گیرد.

‏ از این رو شرکت  سمپاشی نگارین تندیس با کارشناسانی مجرب آماده هر گونه همکاری در این موارد می باشد. با توجه به این موضوع که استفاده از بعضی سموم ممکن است برای انسان مضر باشد و استفاده آنها در اماکن غذایی و کاری و مسکونی مخاطره آمیز می باشد لذا مشاوره و استفاده از تجربیات شرکت سمپاشی نگارین تندیس در این امر شما را یاری خواهد کرد.(  کنترل جوندگان )

قرار دادن لاشه های  موش پس از طعمه گذاری در یک کیسه نایلونی و دفن آن در عمق حداقل نیم متری زمین نکته مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. عملیات جمع آوری باید با استفاده از دستکش و بوسیله انبر صورت گیرد و همچنین محل دفن نیز باید دور از محیط انسانی و دامی باشد.

نکته های ایمنی که باید مورد توجه قرار گیرد:

شستشوی دست با آب و صابون در صورت لمس موش یا ترشح آن

در صورت گاز گرفتگی توسط موش ، شستشوی محل گاز گرفتگی و مراجعه به درمانگاه و پزشک اگر حیوان اهلی نیز به وسیله موش مجروح شد به دامپزشک مراجعه کنید.

سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سمپاشی منازل ، سمپاشی در تهران، سمپاشی و کنترل حشرات در مراکز بهداشتی درمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *