فصل تخمگذاری سوسک و اهمیت شرایط محیطی

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 10:04 ق.ظ

فصل تخمگذاری سوسک،سمپاشی سوسک فاضلاب،سمپاشی سوسک،سمپاشی سوسک با ضمانت،سمپاشی اصولی،سمپاشی

فصل تخمگذاری سوسک :

از انجایی که سوسک بزرگترین و متداولترین افت خانگی میباشد لازم دانستم با توجه به نزدیک شدن به فصل گرما و شروع زاد و ولد سوسک ها توضیحاتی را در این مورد خدمت

شما مشتریان و بازدید کنندگان گرامی بدهم.

در مبحث افات خانگی دو نوع سوسک بیشتر مد نظر میباشد :

۱:سوسک ریز یا سوسک اشپزخانه

۲:سوسک فاضلاب یا سوسری ها

تولید مثل سوسک

سوسک ریز در بیرون از فضای سرپوشیده و خانه نمیتواند به زندگی ادامه دهد و به طبع ان در محیط خانه یافت میشود و در همان محیط هم تولید و تکثیر دارد و به لحاظ مساعد بودن شرایط از لحاظ :

۱:مواد غذایی

۲:دمای محیطی مناسب

۳:محیط رشد

در تمامی فصول توان تخمگذاری و رشد و تکثیر را دارد و فصل تخمگذاری سوسک در این مورد فصل خاصی نیست و به همین دلیل به سرعت بر جمعیت انها افزوده میشود تا جایی که در عرض شش ماه پراکندگی انها در کل فضای خانه ملموس است.

مقالات مرتبط : سمپاشی در تهران | سمپاشی سوسک ریز کابینت

سوسک فاضلاب

اما سوسک فاضلاب یا سوسریها به دلیل شرایط زیست محیطی و تاثیر شرایط جوی و دما بر نحوه زندگی انها در اوایل فصل بهار تا اواخر تابستان امکان تخمگذاری و رشد و تکثیر را دارند و فصل تخمگذاری سوسک برای سوسک فاضلابی که در سیستم فاضلاب و چاه ها زندگی میکنند در شش ماه اول سال میباشد،اما به تازگی دیده شده که سوسک فاضلاب توانسته با شرایط محیطی تغییر در عادات خود بدهد و در مکانهایی مانند سقف کاذب ساختمان رویت میشود که در این شرایط باز هم به دلیل شرایط مساعد در تمامی فصول امکان تخمگذاری و رشد وجود دارد.

نگارین تندیس/برندی متفاوت

شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، ، سمپاشی در تهران ، سمپاشی ، شرکت سمپاشی تخصصی تهران ، سمپاشی در سعادت آباد ، سمپاشی در پونک تهران 

۲ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

  1. مهناز گفت:

    ایا مایع سوسک کش قهرمان لوله چدنی را خراب میکند، ممنونم راهنمایی بفرمایید، مدیر ساختمان ما قبول نمیکند از این مایع سوسک کش استفاده کند.

  2. مهشید گفت:

    من داخل اتاقم اطراف میز آرایش و دراولم مدام سوسک چاه میبینم در صورتیکه هیچ فاضلابی اطرافش نیست. چطور میتونم از بینشون ببرم لطفا راهنمایی کنید. آیا سمی که برای خودم ضرر نداشته باشه چون اتاق خواب هست وجود داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *