فیلم سمپاشی و دانلود از یوتیوب

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 5:29 ب.ظ

فیلم سمپاشی ، شرکت نگارین تندیس پاک ، سمپاشی نگارین ، مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، سمپاشی موش ، موش خانگی ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سوسک حمام ، سوسک ریز اشپز خانه ، سمپاشی موریانه ، سمپاشی مورچه ، سمپاشی

فیلم سمپاشی،طریقه دانلود فیلم سمپاشی،روشهای اسان دانلود،بهترین راه دانلود از یوتیوب

فیلم سمپاشی:

دانلود آسان و بی دردسر همیشه یکی از دغدغه های اصلی اعضای سایت YOUTUBE بوده است و به همین دلیل ما در این جا سه روش ساده را برای دانلود سریع ویدیو از یوتیوب را آموزش میدهیم. هر چند راه های زیادی از جمله سایت های مخصوص دانلود از یوتیوب ، نرم افزار های مخصوص دانلود ویدیو های یوتیوب و … وجود دارد ولی این سه روش از همه آسان تر می باشند.

روش دانلود فیلم سمپاشی:

روش ۱ : در فایرفاکس با استفاده از افزونه Greasmonkey

با نصب این افزونه در firefox و افزودن اسکریپت youtube downloader کامندی به اسم download  در زیر کادر ویدیو در سایت یوتیوب قرار میگیرد که با کلیک بر روی آن به اسنای لینک دانلود در داختیار شما قرار میگیرد.

روش کار :

برای نصب افزونه ی Greanmonkey

عد از نصب افزونه باید یک بار فایرفاکس خود را رستارت کنید. تتا افزونه بر روی firefox قرار گیرد.

حال نوبت افزودن اسکریپت دانلود به Greasmonkey است.

برای این کار به صفحه اسکریپت (لینک) رفته و Install را زده تا اسکریپت اضافه شود.

یعنی وقتی شما مراحل بالا را انجام دادید آیکون یا عکس میمون به نوار ابزار فایرفاکس شما اضافه می شود در کنار آن یک مثلث وجود دارد وقتی برروی آن کلیک کنید گزینه های Greasmonkey باز میشود ، برروی manage user scriptکلیک کنید. حالا صفحه ی جدیدی باز میشود که در آن برروی get add-ons کلیک کنید ، سپس

برروی youtube downloader در کنار صفحه کلیک کنید تا وارد صفحه ی جدید شوید و برروی add to fire foxکلیک کنید. حالا به صفحه ی یوتیوب موردنظر بروید و می بینید که همه ی گزینه های دانلود فعال شده اند اما قبل از آن باید برروی continue کلیک کنید و در مقابل هرکدام از گزینه ها یک download وجود دارد که میتوانید به راحتی فیلم مورد نظر را دانلود کنید.

فیلم سمپاشی ، شرکت نگارین تندیس پاک ، سمپاشی نگارین ، مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، سمپاشی موش ، موش خانگی ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *