فروش تخصصی سم به صورت ترکیبی

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 10:11 ق.ظ

فروش تخصصی سم به صورت ترکیبی با بازدهی بالا و اطمینان از اثربخشی عالی، در نمایندگی سمپاشی نگارین، با قیمت مناسب به انجام می رسد.

از آنجا که برای شما خریداران، در درجه اول شناخت سم و در درجه بعدی خرید از یک مرکز معتبر ملاک بوده، بر آن شدیم تا به صورت تخصصی، فروش سم درجه یک حشرات از جمله سم سوسک ، سم مورچه و غیره را با تضمین در کیفیت و قیمت ارائه کنیم. شما می توانید پس از دریافت مشاوره لازم از مشاورین باتجربه ما، متناسب با نیاز خود؛ انواع سم به صورت ترکیبی را سفارش خرید بی واسطه دهید.

فروش تخصصی سم،سم فروشی،سم فروش،سم ترکیبی،سمپاشی در تهران،سمپاشی در کرج،فروش سم در کرج،فروش سم در تهران

فروش تخصصی سم

چرا شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس؟

متاسفانه سمومی که در بازار یافت می شود در ۹۹ در صد موارد فقط جنبه تجاری داشته و کارایی لازم را جهت تاثیر گذاری دارا نمی باشد. شرکت سمپاشی نگارین تندیس با تجربه ای زیاد و سابقه ای درخشان در زمینه سمپاشی، عرضه انواع سموم را به صورت تخصصی  و با توجه به نوع حشره و میزان الودگی محیط، سموم را آماده  و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

فروش تخصصی سم برای انواع حشرات باید با توجه به دستور مصرف و توضیحاتی که کارشناسان در اختیار مصرف کننده قرار می دهند، باشد تا تاثیر گذاری لازم را شامل شود.

 

فروش تخصصی سم

در این فرصت می خواهیم راجع به فرصت فروش شرکت راجع به فروش تخصصی سم به صورت ترکیبی جهت حشرات مختلف اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

همانطور که می دانید در بازار سموم جهت عرضه موجود می باشد که هر شرکتی با توجه به نوع سم و دوز آن تصمیم بر عرضه و فروش آن کالا را دارد. اما نکته اینجاست که این سموم آیا کارایی لازم را جهت رفع مشکل دارند یا فقط جنبه تجاری داشته و کاربری لازم را دارا نمی باشند.

در حال حاضر توسط مجموعه نگارین، علاوه بر فروش سم در تهران؛ شاهد فروش سم سوسک کرج و فروش سم مورچه کرج هم هستیم که خریداران می توانند از فرصت به وجود آمده نهایت استفاده را برده باشند.

 

قیمت انواع سموم در شرکت نگارین

اگر چه در درجه اول، بحث کارایی و کیفیت سموم مورد توجه خریداران است. اما به هیچ وجه نمی توان از مبحث قیمت فاصله گرفت. در واقع خریداران می خواهند که دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم سفارش داده باشند.

در ادامه لیست به روز قیمت انواع سموم در شرکت سمپاشی نگارین را آورده ایم:

سم سوسک فاضلابی:۸۴۰۰ تومان

سم سوسک ریز کابینتی:۷۸۰۰

سم پشه خاکی:۹۰۰۰

سم سیلور فیش:۱۲۰۰۰ تومان

سم ساس،کک،کنه و شپش:۱۸۸۰۰ تومان

سم موریانه:۲۵۰۰۰ تومان

سم مورچه:۱۱۲۰۰ تومان

لازم به ذکر است سم موش فقط در اختیار عزیزانی قرار می گیرد که کارشناسان شرکت، آن را تایید کرده باشند.

شما خریداران می توانید پس از دریافت مشاوره لازم، در کمترین زمان ممکن سفارش خرید خود را به ثبت برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *