فروش تخصصی سم به صورت ترکیبی

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 10:11 ق.ظ

فروش تخصصی سم ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات ، طعمه گذاری موش با ضمانت ، سمپاشی با ضمانت

فروش تخصصی سم،سم فروشی،سم فروش،سم ترکیبی،سمپاشی در تهران،سمپاشی در کرج،فروش سم در کرج،فروش سم در تهران

فروش تخصصی سم

فروش تخصصی سم :

شکر خدای را عز و جل که طاعتش موجب رحمت است و شکر اندرش مزید نعمت،هر نفس که فرو میرود ممد حیات است و چو بر میساید مفرح ذات؛پس:در هر نفس دو نعمت است و هر نعمت را شکری واجب

همراهان گرامی،مشتریان عزیز سلام

در این فرصت میخواهیم راجع به فرصت فروش شرکت راجع به فروش تخصصی سم به صورت ترکیبی جهت حشرات مختلف اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

همانطور که میدانید در بازار سموم جهت عرضه موجود میباشد که هر شرکتی با توجه به نوع سم و دوز ان تصمیم بر عرضه و فروش ان کالا را دارد اما نکته اینجاست که این سموم ایا کارایی لازم را جهت رفع مشکل دارند یا فقط جنبه تجاری داشته و کاربری لازم را دارا نمیباشند.

شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس:

متاسفانه سمومی که در بازار یافت میشود در ۹۹ در صد موارد فقط جنبه تجاری داشته و کارایی لازم را جهت تاثیر گذاری دارا نمیباشد.

شرکت سمپاشی نگارین تندیس با تجربه ای زیاد و سابقه ای درخشان در زمینه سمپاشی،عرضه انواع سموم را به صورت تخصصی  و با توجه به نوع حشره و میزان الودگی محیط سموم را اماده  و در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

فروش تخصصی سم برای انواع حشرات باید با توجه به دستور مصرف و توضیحاتی که کارشناسان در اختیار مصرف کننده قرار میدهند باشد تا تاثیر گذاری لازم را داشته باشد.

قیمت انواع سموم:

سم سوسک فاضلابی:۸۴۰۰ تومان

سم سوسک ریز کابینتی:۷۸۰۰ “

سم پشه خاکی:۹۰۰۰ “

سم سیلور فیش:۱۲۰۰۰ تومان

سم ساس،کک،کنه و شپش:۱۸۸۰۰ تومان

سم موریانه:۲۵۰۰۰ تومان

سم مورچه:۱۱۲۰۰ تومان

لازم به ذکر است سم موش فقط در اختیار عزیزانی قرار میگیرد که تعهد کارشناسان شرکت ان را تایید کرده باشند.

سم ترکیبی نگارین تندیس/فراتر از اسودگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *