گزش ساس

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 5:56 ب.ظ

گزش ساس

گزش ساس ، درکان گزش ساس ، عوارض گزش ساس ، ساس ، سمپاشی ساس ، ساس تخت خوابی ، شکل ساس

گزش ساس

ساس های تخت خوابی حشرات بسیار کوچکی هستند که مشاهده آن ها با چشم غیر مسلح مشکل است . این حشرات قهوه ای رنگ بوده و به شکل بیضی می باشند . ساس های تخت خوابی نوعی انگل هستند که جزء خانواده ی حشرات سیسمیسیدا می باشند و بدن انسان یا حیوانات و یا پرندگان به عنوان میزبان برای آن ها می باشد و از خون آن ها تغذیه می کنند .ساس ها ممکن است در هنگام نیش زدن دردی را ایجاد نکنند ولی عوارض پوستی را پدید می آورند .

این حشرات هنگامیکه فرد خواب است تغذیه از خون را شروع می نمایند . مکیدن آن حدود ۱۰ دقیقه طول می کشد در ابتدا ممکن است متوجه گزش نشوید اما وقتی در مقیاسی بزرگ گسترش یابند ، هنگام خواب برای شما مشکلاتی را بوجود خواهد اورد . عمر ساس حدود یک سال است و بدون خون غالبا نمی تواند زنده بماند . وجود و تکثیر ساس های تخت خوابی در محیط زندگی باعث اذیت و آزاد افراد منزل می شود در ابتدا ممکن است ایین حشرات در کنار قفسه و یا مبل و فرش دیده شوند ولی متاسفانه به زودی در محل خواب راه پیدا کرده و باعث اذیت و آزار می شوند . در واقع ساس‌های تختخوابی انگل‌هایی هستند که در سراسر جهان سفر می‌کنند زیرا که آن‌ها در چمدان میزبان‌هایشان پنهان می‌شوند.
ساس ها عموما در اثاث منزل ، درب‌ها، پنجره‌ها، حمام‌ها، کمد لباس ، ظرفشویی آشپزخانه و انبارهای منازل ما پنهان می‌شوند و به ندرت در نواحی باز دیده می شوند .

 

سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سمپاشی منازل ، سمپاشی در تهران

سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *