مطالعه بر روی حشرات

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 2:00 ق.ظ

مطالعه روی حشرات را انتوسولوژی مینامند

سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشی , شرکت معتبر سمپاشی , شرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانه , سمپاشی در تهران , گندزدایی اصولی , سمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موش , سمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها

بسیاری از انگل های خارجی انسان در کتابهای مذهبی مانند قران و انجیل نام برده شده ،با این حال تنها در قرن نوزدهم بود که نقش حشرات در انتقال بعضی بیماریها به انسان به اثبات رسید. ساس ها به هنگام روز در درزها و شکاف ها بسر میبرند و به هنگام شب از مخفی گاه خود خارج شده و برای خونخواری به جستجوی انسان میپردازد و پس از خونخواری دوباره به پناهگاه روزانه خود باز میگردد. کک ها مدت زیادتری روی انسان(میزبان) به سر میبرد به جهت خونخواری اما به طور دائم از روی یک میزبان به میزبان دیگر میجهند.
شپش ها فقط از طریق تماس نزدیک افراد منتشر میشوند. تمام بدن بندپایان با یک پوسته محکم به نام کوتیکول پوشیده شده است . حشرات بزرگترین رده را در شاخه بندپایان تشکیل میدهند. تنفس این موجودات توسط دریچه های هوائی به نام اسپیراکل صورت میگیرد. این موجودات به دو رده بی بالان و بالداران تقسیم میشوند.در بسیاری از حشرات،انتهای بدن ماده گرد و مدور میباشد. خون حشرات معمولا بیرنگ بوده و همولنف خوانده میشود. بسیاری از موها که روی بدن حشره قرار دارد،به عنوان دریافت کننده حسی عمل میکنند. برخی از حشرات خونخوار برای جهت یابی به طرف میزبان(انسان) از طریق بوی بدن جهت یابی میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *