هزارپا | سمپاشی | سمپاشی در تهران | شرکت سمپاشی در تهران | شرکت سمپاشی نگارین تندیس

هزارپا

هزارپا

هزارپا ، آفات منزل ، آفات گلخانه ، آفات مزارع ، سمپاشی روی خاک ، سمپاشی

هزارپا

هزارپا حشره ای از نوع بندپایان است که در هر بخش از بدن خود دو جفت پا دارد ( به جز سر ) . این حشرات به شکل استوانه ای هستند و فقط انواع کی از آن ها ممکن است به اشکال دیگر باشند . هزارپاها می توانند به دور خود بپرخند و مانند توپ بدن خود را گرد کنند . غذای این حشره بیشتر برگ است به همین دلیل یک نوع آفت برای گلخانه ها می باشد و خسارات زیادی را به بار می آورد .تعداد این حشرات به نسبت حشرات دیگر کم است و به طور کلی این حشره را به دو گونه گوشتخوار و گیاهخوار تقسیم بندی می کنند . هزار پای گوشتخوار دارای پای کمتری بوده و بسیار کمیاب می باشند ، همچنین دارای زهر می باشد ولی زهر آن برای انسان خطرناک نمی باشد .

نوع مضر آن که به عنوان آفت شناخته می شود گیاه خوار می باشد و در گلدان ها و مزارع یافت می شود . این نوع هزار پا از بافت های مرده گیاه و ریشه گیاه تغذیه می کند که با این کار به گیاه آسیب می زند . حتی این گیاه با تغذیه از ساقه گیاه آن را سورخ کرده که در این حالت برای گیاه نمی توان کاری کرد .
نوع گوشت خواد این حشره یک شکار چی می باشد که به موجودات زنده کوچک حمله کرده و از آن تغذیه می کند و همچنین با نیش زدن انسان از خون آن تغذیه می کند که این مورد کم اتفاق می آید .

سمپاشی روی خاک از را ههای مبارزه با این حشره است که این کار باید در فواصل مختلف انجام گیرد . معمولا با شروع فصل گرم باید سم پاشی صورت بگیرد و نوبت بعد اواخر بهار و یک ماه بعد نیز دوباره باید سم پاشی انجام بشود .

اقدامات مهم در سمپاشی ، سمپاشی حشرات ، سمپاشی منازل

چقدر این پست کار آمد بود؟لطفا امتیاز دهید

بر روی ستاره ها جهت امتیاز دهی کلیک کنید

میانگین امتیاز دهی / ۵٫ رای شما:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سمپاشی سوسکسمپاشی در تهرانسمپاشی منازلسمپاشی موشسمپاشیسمپاشی