سمپاشی منزل در تهران | سمپاشی خانه و ویلا

 • موضوع :
 • نویسنده : مدیر سایت
 • در : 9:56 ب.ظ

سمپاشی منزل در تهران توسط چه کسانی و در چه زمان هایی انجام می شود؟ آیا لازم است که همه مردم نسبت به سمپاشی محل زندگی خود اقدام کنند؟ هزینه سمپاشی چقدر است؟ تمامی اینها از جمله سوالات اساسی اغلب مردم است و ما در این مقاله قصد داریم به این موضوعات بپردازیم. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات خوبی در زمینه سمپاشی منزل در تهران   کسب کنید.

آیا سمپاشی منازل الزامی است؟

همه ما اغلب می شنویم که فلان دوستان و آشنایان منزل خود را سمپاشی کرده اند و از کیفیت آن هم راضی هستند به طوری که اغلب به بقیه توصیه می کنند که شما هم جهت سمپاشی خانه خود اقدام کنید. این پیشنهادات خیلی از مردم را متقاعد کرده است که جهت سمپاشی منزل در تهران اقدام کنند.

این روزها کمتر خانه ای را می توان پیدا کرد که ساکنان آن از دست حشرات و جانوران موذی مثل مگس، سوسک، مورچه و موش آسایش داشته باشند. وجود این گونه حشرات در منزل برای سلامتی و بهداشت افراد یک خطر بسیار جدی محسوب می شود و ممکن است آنها را به انواع بیماری پوستی و … مبتلا کند. در سال های گذشته معمولا مردم برای از بین بردن این حشرات و جانواران موذی از راهکارهای مختلفی مثل حذف فیزیکی (کشتن)، نصب تله موش، ریختن نفت در چاه فاضلاب، اسپری و قرص سوسک کش و … استفاده می کردند اما متاسفانه هیچ کدام از این روش ها استاندارد نیست و آسیب های عصبی و پوستی برای افراد به همراه دارد.

امروزه یکی از بهترین راهکارها برای پاکسازی منازل استفاده از سمپاشی می باشد زیرا هر گونه حشرات و جانواران موجود در خانه را از بین می برند. متنها باید توجه داشته باشید که انجام عمل سمپاشی باید توسط افراد کاربلد انجام شود. خیلی از مردم به منظور کاهش هزینه سمپاشی منزل، خودشان اقدام به سمپاشی می کنند اما این یک ریسک بزرگ است زیرا ممکن است که از سم های نامناسب استفاده کنند و یا در حین سمپاشی به دلیل نداشتن تجربه ممکن است به سلامتی خود هم آسیب بزنند.

با توجه به آنچه که گفته شد می توان نتیجه گرفت که انجام سمپاشی منزل در تهران و دیگر شهرستان ها بسیار الزامی است و همچنین انجام این کار را هم باید به افراد کاربلد سپرد.

سمپاشی منازل

زمان مناسب سمپاشی

یکی از سوال های رایجی که برای همه مردم مطرح می شود این که است که چه زمانی از سال باید برای سمپاشی محل زندگی خود اقدام کنند؟ خیلی ها معتقد هستند که بهترین زمان برای سمپاشی فصل گرما است چون اغلب با گرم شدن هوا تعداد حشرات و جانواران موذی هم بیشتر می شود. اما باید به این مساله هم توجه داشت که خیلی از از حشرات موذی با سرد شدن هوا در فاضلاب های خانگی و مکان هایی از این قبیل پناه می گیرند و با تخم ریزی تکثیر می شوند و در نتجه در فصل سرما هم باید به فکر راه چاره ای بود.

با توجه به آنچه که در پاراگرف بالا گفته شد می توان پی برد که بهترین زمان برای سمپاشی منزل در تهران یک بار در فصد گرما و یک بار هم در فصل سرما است یعنی سالی دو بار با فاصله شش ماه بهتر است جهت سمپاشی اقدام شود.

انواع سمپاشی

همان طور که در بالا گفته شد انجام سمپاشی منزل تضمینی را باید به شرکت های سمپاشی سپرد. در واقع نیروهای متخصص برای انجام عملیات سمپاشی ابتدا محیط مورد نظر را بازدید می کنند تا کامل بررسی کنند که خانه دارای چه نوع حشرات و جانوارانی می باشد و باید از چه نوع سم هایی برای از بین بردن آنها استفاده شود.

سمپاشی تنها شامل یک نوع مواد نیست، یعنی منظور از عملیات سمپاشی این نیست که با استفاده از یک سم تمام جانواران و حشرات را از بین ببرند چرا که هر نوع حشره ای با استفاده سم مختص آن از بین می رود و به همین دلیل شرکت هایی که مسئول انجام ان گونه کارها هستند از انواع سمپاشی استفاده می کنند که در اینجا به ذکر چند مورد آنها می پردازیم:

 • سمپاشی سوسک (داخل کابین، فاضلاب)
 • سمپاشی شپش
 • سمپاشی موش
 • سمپاشی کک
 • سمپاشی مارمولک
 • سمپاشی ساس
 • و …

در صورتی که مایل هستید در مورد قیمت سمپاشی منازل در تهران اطلاعات کسب کنید به پاراگراف بعدی که به این موضوع پرداخته است مراجعه نماید.

قیمت سمپاشی منزل

قیمت سمپاشی منزل در تهران

هزینه سمپاشی منزل برای خیلی از مشتریان بسیار مهم است به طوری که خیلی از مردم برای حذف هزینه ناشی از آن از انجام این کار صرف نظر می کنند و یا خودشان با روش های غیر استاندارد اقدام به سمپاشی محل کار و زندگی خود می کنند. در حالی که این افراد باید بدانند که هزینه سمپاشی چندان بالا نیست و می توان گفت که خیلی از مردم از اقشار مختلف جامعه از عهده پرداخت آن برمی آیند.

نرخ هزینه سمپاشی توسط اتحادیه سمپاشی مشخص می شود و قیمت نهایی هم به عوامل زیر بستگی دارد:

 • متراژ خانه : بدون شک هرچه خانه بزرگ تر باشد هزینه سمپاشی آن هم بیشتر است.
 • نوع حشرات و جانواران موذی
 • تراکم جانواران و حشرات موجود در منزل

پاکسازی منزل خود را به سمپاشی نگارین تندیس بسپارید.

شرکت سمپاشی نگارین تندیس یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های سمپاشی در تهران است که با بکارگیری سموم استاندارد انواع حشرات و جانواران موذی موجود در منازل را از بین می برد آن هم با تضمین کیفیت. نرخ قیمت های این شرکت در مقایسه با دیگر قیمت های موجود در بازار بسیار مناسب و منصفانه است.

برای انجام سمپاشی منزل در تهران توسط شرکت نگارین تندیس با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید و سوال های خود را از آنان بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *