سمپاشی هتل و مسافرخانه

سمپاشی هتل و مسافرخانه برای از بین بردن حشرات موذی مانند پشه، مگس، سوسک و مواردی از این قبیل صورت می گیرد. چرا که وجود هر کدام از این حشرات سبب آسیب به اعتبار هتل می گردد و مسافران برای اقامت های بعدی این محیط را انتخاب نمی کنند. همین دلایل موجب شده تا سمپاشی هتل و مسافرخانه به مراکز تخصصی سپرده شود، تا به طور دقیق و کامل همه آفات ریشه کن گردند. مجموعه سمپاشی نگارین تندیس بهترین مراکز فعال در حوزه مبارزه با آفات و حشرات موذی است. 

دلایل وجود حشرات در هتل ها و مسافرخانه ها

هتل ها و مسافرخانه ها از جمله مراکز اقامتی مهم هستند که رعایت بهداشت در آنها ضرورت پیدا می کند. اما گاهی اوقات شاهد حضور تعداد زیادی از حشرات و جانوران موذی در این فضاها هستیم که شرایط اقامت برای مسافران را سخت می کنند. 

دلایل زیادی وجود دارد که حشرات در هتل ها و مسافرخانه ها افزایش پیدا کرده و نیاز به سمپاشی هتل و مسافرخانه است؛ از مهمترین دلایل می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • در این فضاها تعداد زیادی مسافر هر روزه در رفت و آمد هستند که ممکن است برخی از آنها بهداشت فردی را به درستی رعایت نکنند.
  • گاهی اوقات به دلیل کوتاهی در رعایت بهداشت توسط کارکنان و مسئولین هتل و مسافرخانه حشرات و جانوران موذی در محیط افزایش می یابند  .
  • خرابی ها و اشکالاتی که در بخش های مختلف ساختمان وجود دارد و قدیمی بودن برای ساختمان شرایط لانه گزینی و تکثیر این حشرات را فراهم می کند  .
  • انبارهای مواد غذایی و آشپزخانه های هتل ها بهترین محیط برای رشد حشرات و جانوران موذی است، در صورتی که بهداشت در آنها رعایت نشود.

خدمات سمپاشی و بهسازی هتل و مسافرخانه

بهسازی محیط شامل مجموعه ای از فعالیت ها می شود که در یک فضا می توان رشد و تکثیر جانوران موزی را متوقف کرد. به همین دلیل نیاز است که بسیاری از مشکلات ساختمان، هتل ها و مسافرخانه ها را به طور کامل برطرف کرده و با رعایت موازین بهداشتی به صورت دوره‌ای از نفوذ حشرات به فضای هتل جلوگیری نمود.  

اما به طور کلی خدمات سمپاشی هتل و مسافرخانه ها و همچنین خدمات بهسازی محیط توسط مراکز معتبر ارائه می گردد که شامل چندین بخش می شود:

 سمپاشی هتل و مسافرخانه  

انجام سمپاشی هتل و مسافرخانه برای حذف ریشه ‌کنی آفات مختلف صورت می گیرد و سمپاشی برای حذف تمامی حشرات از جمله سوسک، ساس، پشه و بسیاری از موارد دیگر انجام می شود.

جلوگیری از لانه گزینی حشرات 

تمامی جانوران موذی پس از ورود به یک ساختمان به دنبال مناطقی هستند که بتوانند در آنها لانه گزینی کرده و تکثیر شوند. به همین جهت از بین بردن هرگونه سوراخ، شکاف و خرابی در فضای ساختمان باید از بین برود و تمامی راه های فاضلاب برای جلوگیری از نفوذ سوسک ها نیز مسدود گردد.  

جلوگیری از ورود حشرات و جانوران به داخل ساختمان 

با قرار دادن توری در قسمت پنجره ها و راهروهای ورودی هتل و مسافرخانه تا حد زیادی می توان از ورود حشرات و جانوران به فضای داخل جلوگیری کرد.  

محدود کردن دسترسی جانوران موذی به آب و غذا 

حشرات و جانوران موذی همانند تمامی جانداران زنده به مواد غذایی نیاز دارند، محدود کردن دسترسی آنها به این مواد موجب می‌ شود تا حد زیادی این موجودات از بین رفته یا از محیط خارج شوند. از مهمترین آنها می توان به پسماند زباله ها و جلوگیری از به جای ماندن مواد غذایی در محیط آشپزخانه اشاره کرد.  

سمپاشی های مهم در هتل و مسافرخانه

در هتل ها و مسافرخانه ها هم مانند سایر فضاهای دیگر جانوران و حشرات موذی زیادی وجود دارند که برای به دست آوردن اعتبار بیشتر نیاز است تا به صورت دوره ای عملیات سمپاشی در این فضاها صورت بگیرد، تا هیچ اثری از این حشرات به جای نماند. 

اما در محیط هتل و مسافرخانه برخی از حشرات و جانوران موذی بیشتر وجود دارند و البته آسیب بیشتری هم به مسافران وارد می کنند، که باید سمپاشی هتل و مسافرخانه برای از بین بردن این جانوران موذی صورت بگیرد:

سمپاشی ساس تخت خواب

ساس یک حشره بسیار کوچک است که با پنهان شدن در تخت خواب های هتل و مسافرخانه شب هنگام موجب آزار و اذیت مسافران می گردد. معمولاً در هتل ها پس از سمپاشی اتاق های آلوده به ساس نیاز است تا ۲۴ ساعت اتاق قرنطینه شود، تا همه فضا از آلودگی پاک گردد.  

 سمپاشی سوسک درشت 

سوسک های درشت فاضلاب از راه های مختلفی مانند کانال های تهویه و شبکه فاضلاب به اتاق هتل ها وارد می شوند که به دلیل امکان انتقال بیماری های مختلف باید به سرعت آنها را از بین برد.

سمپاشی سوسک ریز 

سوسک های ریز که به سوسک های کابینتی و آلمانی هم شهرت دارند، بیشتر در محیط آشپزخانه هتل ها حضور پیدا می ‌کنند و شب هنگام فعال هستند. وجود این سوسک ها موجب انتقال آلودگی ها به مواد غذایی می گردد، پس از بین بردن آنها با استفاده از سموم مناسب برای جلوگیری از جهش های ژنتیکی ضرورت دارد. 

سمپاشی موش 

انواع مختلفی از موش وجود دارند که موش های خانگی بیشتر در محیط هتل ها یافت می شوند. سمپاشی موش جزء چالش های سخت است و باید توسط نیروهای متخصص و حرفه ای مانند مجموعه نگارین تندیس صورت بگیرد تا به طور کامل ریشه کن شود.  

سمپاشی حشرات موذی مانند پشه و مگس 

در برخی از فصول حشرات موذی مانند پشه و مگس افزایش پیدا می کنند که مسافران را آزار می دهند، در صورت شیوع این حشرات نیاز به سمپاشی های حرفه ای است.  

نحوه سمپاشی هتل توسط شرکت سمپاشی نگارین تندیس

هتل ها از جمله مکان های بسیار مهم هستند که محل رفت و آمد افراد زیادی است؛ به همین جهت رعایت بهداشت در آنها ضرورت پیدا می کند. به همین سبب در صورت مواجهه با هرگونه حشرات و جانوران موذی نیاز است که از خدمات سمپاشی مراکز معتبر مانند نگارین تندیس استفاده شود.

خدمات سمپاشی هتل و مسافرخانه توسط شرکت نگارین تندیس به شیوه خاصی ارائه می گردد که پس از پایان کار هیچگونه حشره موذی و مزاحم در هتل باقی نمی ماند.

این شرکت برای انجام خدمات سمپاشی چند مرحله را طی می کند:

  • ابتدا بازدید از تمام قسمت های ساختمان هتل و مسافرخانه برای مشخص کردن نوع آلودگی و حجم آن  
  • پیدا کردن نقاط پرخطر و آلوده تر در محیط هتل و در نظر گرفتن سمپاشی تخصصی برای این فضاها
  • شناسایی تمامی آفات موجود در محیط
  • ارائه مشاوره های کامل و دقیق در زمینه بهسازی و جلوگیری از نفوذ مجدد حشرات  
  • انتخاب سموم مناسب و کاربردی و انجام سمپاشی با دستگاه های پیشرفته و مناسب برای هر فضا
  • بازدید مجدد پس از یک دوره زمانی مشخص برای بررسی محیط و حذف حشرات و جانوران موذی به طور کامل  

 

 در صورت دریافت خدمات سمپاشی هتل و مسافرخانه از این مجموعه مطمئن باشید که تمامی مراحل کار توسط نیروهای متخصص و آموزش دیده انجام می شود. از سموم استاندارد در مراحل مختلف، به کار می برند، تا به طور دقیق و کامل تمامی آفات موجود در محیط ریشه کن گردند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *