کنه و سمپاشی کنه

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 9:12 ق.ظ

کنه ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات ، طعمه گذاری موش با ضمانت ، سمپاشی با ضمانت ،

کنه،سمپاشی کنه،سمپاشی تضمینی

کنه

کنه :

نام و یاد خدای مهربون ارام بخش دلهاست

همراهان همیشگی،مشتریان گرامی و دوستان مثبت اندیش   سلام

در این مقال در رابطه با حشره گزنده و ناقل کنه و توضیحات کلی در رابطه با انها به بحث مینشینیم.

کنه بند پایانی هستند که از خون انسان و حیوانات تغذیه میکنند و ناقل انواع بیماریها مانند انواع تب و بیماریهای مشترک بین انسان و حیوان میباشند .دو خانواده مهم این حشره عبارتند از :۱-کنه های نرم(ارگازیده) ۲-کنه های سخت (ایکسودیده)

بیولوژی کنه :

چرخه زندگی این حشره شامل یک مرحله لاروی شش پا و چند مرحله نمفی هشت پا میباشد.مراحل نابالغ شبیه بالغ بوده و هر کدام از این مراحل برای ورود به مراحل بعدی نیاز به تغذیه(خونخواری) میباشد.کنه بالغ چند سال زندگی میکند و در صورت نبود میزبان ممکن است تا چند سال گرسنگی را تحمل کند.

هر دو جنس نر و ماده از خون تغذیه میکنند و هر دو ناقل بیماری هستند و میتوانند ناقل بیماری از یک میزبان به میزبان بعدی باشند.

کنه نرم:پهن و بیضی شکل،پوست بدن سخت،چرمی شکل و چین خورده میباشند.در مکانهایی مانند درز و شکاف،کف زمین و مبلمان یافت میشوند.کنه کبوتری و کنه جوجه از این نوع میباشد.

کنه سخت:

از لحاظ شکل ظاهری شبیه کنه نرم اما با دو تفاوت میباشند،۱-اندازه کمی بزرگتر میباشد.۲-ضمائم دهانی قابل رویت میباشد.دارای یک مرحله نمفی میباشند و نکته قابل توجه اینکه  لارو این حشره  از ساقه گیاهان بالا رفته و در نوک شاخه یا برگ منتظر میزبان مناسب میماند تا با تغذیه از ان بنواند وارد مرحله نمفی شود.

سمپاشی کنه:

شرکت سمپاشی نگارین تندیس به صورت تخصصی اماده ارائه خدمات سمپاشی کنه در تمامی اماکنی که دارای الودگی این حشره را میباشند دارد.روز خوش،ایام بکام.

نیکپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *