خواص بال مگس

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 4:49 ب.ظ

خواص بال مگس , سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها

 

خواص بال مگس

خواص بال مگس

خواص بال مگس

در حدیث شریفی حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم فرموده اند:

(إذا وقع الذباب فی شراب أحدکم فلیغمسه ثم لینزعه، فإن فی أحد جناحیه داء وفی الآخر شفاء)” هنگامی که مگسی در نوشیدنی یکی از شما افتاد، آنرا در آب فروبرید سپس از آن نوشیدنی استفاده کنید؛ زیرا در یکی از بالهای مگس درد و در دیگری درمان است. ”

جدیدا محققانی در سراسر دنیا پس از تحقیقات زیاد کشف کرده اند که در بال مگس شفا وجود دارد .

 

بر اساس تحقیق دانشمندان به این نکته پی بردند که مگس با وجود حمل بسیاری از ویروس ها و میکروب ها بیماری زا ، پادزهر آن میکروب ها را نیز با خود به همراه دارد . و راه اثر کردن آن نیز فرو بردن بال آن در مایعات می باشد.

امروزه پزشکان روسیه سعی دارند تا از این خاصیت بال مگس در درمان بیماریها و در طب سنتی استفاده کنند. ( خواص بال مگس )

خواص بال مگس

خواص بال مگس

حشره شناسان نیز در دیگر تحقیقات خود وجود شباهتی زیاد میان قلب مگس و قلب انسان را مورد تأکید قرار دادند. آنها سعی می کنند تا امراض قلبی را با استفاده از مگس درمان و برطرف کنند. این یعنی اینکه درمان بیماریهای قلبی نیز در مگس وجود دارد.

 

طی چند ماه محققان دانشگاه آبرن به وجود پروتئینی در بزاق مگس پی برده اند . این پروتئین ممکن است که التیام زخمها و شکافهای پوستی مزمن را تسریع کند.

 

محققان دانشگاه استنفورد اعلام کردند: برای اولین بار است که کشف کرده اند ماده ای در مگس وجود دارد که سیستم دفاعی بدن انسان را تقویت می کند.

کشف این دو حقیقت علمی موجود در بال مگس ( پاد زهر موجود در بال آن و فرو بردن آن در مایعات) دانشمندان و محققان را متحیر ساخته و آن را کشف جدیدی می دانند .

و این مطلب حجت دیگری بر حقانیت و علم سر شار ائمه معصومین علیهم السلام و اثبات برتری طب اسلامی می باشد.

 

سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سمپاشی منازل ، سمپاشی در تهران, رهایی از موش خانگی ، سمپاشی ، سمپاشی منازل 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *