حشرات و پرندگان در انبارها

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 2:51 ب.ظ

حشرات و پرندگان در انبارها , سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها

حشرات و پرندگان در انبارها

مبارزه با حشــــرات و پرندگان در انبارها

بهداشت محیط انبارها

حضور حشرات و پرندگان در انبارها ممکن است باعث ایجاد الودگی های زیادی در مواد غذایی موجود در انبار گرد از این رو باید نسبت به جلوگیری از ورود انها به انبار و همچنین از بین بردن آن در صورت ورود احتمالی اقدامات لازم را انجام داد. با توجه به این موضوع که یکی از علائم آلودگی انبار وجود حشره در حبوبات و یا برنج و غلات می باشد ، این امر مسئله مهمی می باشد و باید بلافاصله پس از آگاهی نسبت به رفع آنها اقدام شود . لازم است کلیه کالاهایی که قرار است جدید وارد انبار شود از عدم آلودگی آنها اطمینان حاصل شود تا منجر به آلودگی سایر اقلام انبار شود .

همچنین وجود سوسک با توجه به اینکه حامل بسیاری از میکروب ها هستند و باعث بیماریهای مختلفی می شوند نیز در انبار مشکل ساز میشوند به این دلیل که باعث آلودگی مواد غذایی موجود در انبار می شوند لذا باید مواد غذایی و خشکبار را در کیسه های نایلونی در بسته قرار داد و با این کار از ورود آلودگی به داخل آن جلوگیری نمود.

در صورت مزاحمت زیاد از سوی حشرات باید نسبت به از بین بردن آنها از طریق سمپاشی نماییم. البته در سمپاشی باید به این نکته توجه نماییم که سم ممکن است مواد غذایی موجود در انبار را آلوده نماید لذا با بهره گیری از تجربیات شرکت سمپاشی نگارین تندیس در رفع این مشکل موفق خواهیم شد.

 

جلوگیری از ورود پرندگان بداخل انبارها از طریق گذاشتن حفاظت کافی برای درو پنجره ها ، چون با پرواز و ایجاد گرد غبار آلوده و با فضله خود می توانند منجر به آلودگی سطوح کالاها شوند ودر صورتی که انبار مواد غذایی باشد با سوراخ کردن بسته های مواد غذایی و حبوبات منجر به وارد شدن خسارت به کالاها شوند .

 

سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سمپاشی منازل ، سمپاشی در تهران, مبارزه با موش ها در انبارها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *