موریانه

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 9:32 ق.ظ

موریانه ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات ، طعمه گذاری موش با ضمانت ، سمپاشی با ضمانت ،

موریانه،سمپاشی موریانه،

موریانه

موریانه :

روزها فکر من اینست و همه شب سخنم     که چرا غافل از احمال دل خویشتنم

دوستان شاد و پر انرژی،بازدیدکنندگان گرامی و مشتریان عزیز سلام

در این مبحث راجع به موریانه و سمپاشی تضمینی موریانه اطلاعات کلی و کارامدی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.امید است که این اطلاعات در رابطه با موریانه هر چند کوتاه و مختصر اما کارگشا باشد.

نحوه زندگی موریانه:

موریانه ها حشرات صرفا اجتماعی بوده و توانایی زندگی در شرایط انفرادی را ندارند.موریانه ها به صورت دسته جمعی که در اصطلاح به ان کلونی گفته میشود زندگی میکنند و این کلونی تحت فرمانروایی ملکه میباشد و بقاء کلونی به بقاء ملکه ارتباط مستقیم دارد؛چون در صورت از بین رفتن ملکه،کلونی نیز کاملا منهدم میشود .کلونی از ۲ جزء بسیار مهم تشکیل شده است.موریانه کارگر و ملکه

موریانه کارگر:

وظیفه نگهداری و حفاظت،تهیه غذا و مراقبت از ملکه را بر عهده دارند.ایجاد و انتشار کلونی توسط تونل خاکی از وظایف اصلی موریانه کارگر میباشد.

موریانه ملکه:

صرفا وظیفه تخمگذاری و تولید مثل را بر عهده دارد تا جایی که موریانه ملکه از مکان خود نیز جابه جا نمیشود و حتی تغذیه ملکه نیز به عهده کارگر ها میباشد.

سمپاشی نگارین تندیس تنها شرکت سمپاشی میباشد که سمپاشی موریانه را به صورت سمپاشی تضمینی انجام میدهد به کمک روشهای پیشرفته و روز دنیا.

همیشه شاد،همیشه پر انرژی باشید.

نیکپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *