موریانه زدایی تخصصی ساختمان

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 9:08 ب.ظ

موریانه زدایی تخصصی ساختمان ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات ، طعمه گذاری موش با ضمانت ، سمپاشی با ضمانت ،

موریانه زدایی تخصصی ساختمان،سمپاشی موریانه

موریانه زدایی تخصصی ساختمان

موریانه زدایی تخصصی ساختمان :

ای دل اگر عاشقی در پی دلدار باش،در پی دل روز و شب منتظر یار باش

دلبر تو دائما در بر دل حاضر است،روزن دل بر گشا حاضر و هوشیار باش

همراهان همیشگی،مشتریان گرانقدر و دوستان پر انرژی سلام

در این زمان در رابطه با موریانه زدایی تخصصی ساختمان به صورت مختصر اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم؛به امید انکه مفید واقع شود

موریانه شناسی :

موریانه ها به دو دسته بالدار و بیبال تقسیم میشوند که در اکثر موارد مشکل در رابطه با موریانه بی بال میباشد.بر همین اساس موریانه زدایی تخصصی ساختمان را شرح میدهم؛اولین و مهمترین راه تشخیص وجود موریانه در محیط از طریق رویت تونل خاکی در محیط میباشد.

موریانه زدایی تخصصی ساختمان،سمپاشی موریانه

موریانه زدایی تخصصی ساختمان

مرحله دوم تشخیص موریانه در محیط به کمک بازدید محیط به صورت دوره ای میباشد،به این صورت که مکانهایی مانند لبه قرنیز،کفپوش های چوبی،داخل کمد دیواری و …. بررسی گردد.

در اکثر مراجعات ما مشتریان به این موضوع اشاره دارند که تا دیروز نبود،اصلا سابقه نداشته،تو خونه تکونی دیدیم و … دقیقا بحث بازدید دوره ای مکان به همین دلیل میباشد.

سمپاشی موریانه:

در اکثر موارد دیده شده که وقتی موریانه در محیط دیده میشود،به سرعت با سم و نفت و گازوئیل و … به جان موریانه ها میافتند و متاسفانه این حرکت بسیار خطرناک و ناکارامد میباشد و تنها باعث پراکندگی حشره در محیط میباشند که در موارد حاد کنترل افت را غیر ممکن نیز میکند.برای کنترل چنین شرایطی پیشنهاد میشود فقط از طریق شرکت سمپاشی تخصصی کمک بگیرید و در زمینه موریانه زدایی تخصصی ساختمان شرکت سمپاشی نگارین تندیس اماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی به صورت تخصصی میباشد.

شاد باشید/نیکپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *