سمپاشی حیوانات و اغشته سازی لانه به حشره کش

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 6:33 ب.ظ

سمپاشی حیوانات ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات ، طعمه گذاری موش با ضمانت ، سمپاشی با ضمانت

سمپاشی حیوانات،سمپاشی،سمپاشی جوندگان،سمپاشی موش،سمپاشا منازل،طعمه گذاری موش

سمپاشی حیوانات :

جوندگان لانه ساز به عنوان مخازن طبیعی و میزبان های مهم در بیشتر عفونت های منتقله به وسیله ناقلین مانند کنه،کک و ساس هستند.راهکار هدفدار دیگر در کنترل ناقل،تماس بدن میزبان با مصالح لانه سازی اغشته به سم است که برای جوندگان استفاده میشود.

این روش (سمپاشی حیوانات) در مناطق مسکونی حاشیه جنگل ها و چمن زار ها در امریکای شمالی برای کاهش فراوانی نمف کنه های الوده به کار رفته است.مصالح اغشته به سم را در لوله های محافظ در نزدیکی  و اطراف زیستگاه موش ها و جوندگان قرار میدهند و در محلول سم اغشته و سپس خشک میکنند.

واضح است که موش ها باید این مصالح لانه سازی را یافته و مورد استفاده قرار دهند و عدم موفقیت ان نیز گزارش شده است.به هر حال وقتی این روش برای یک میزبان موثر به کار رود،ممکن است فراوانی کنه های الوده را به طور چشمگیری کاهش دهد.

سمپاشی حیوانات :

سمپاشی مستقیم کنه ها در زیستگاه های طبیعی نظیر جنگل ها و مزارع ممکن است بتواند شیوع بیماریهای منتقله توسط کنه ها را کاهش دهد.در نواحی وسیع ممکن است سمپاشی با سم مایع به شکل خیلی کم حجم به وسیله هواپیما یا بالگرد انجام شود.در نواحی کوچکتر ممکن است از دستگاه سمپاش موتوری یا مه پاش استفاده شود.

حیوانات به شکل گرد پاشی،محلول پاشی و فرو بردن حیوان در محلول سم بسیار موثر باشد .حشره کش را به پشت حیوان باید پاشید و نیازی به سمپاشی باقی مناطق نیست.چون حیوان با سر و دم خود سم را در باقی نقاط پخش خواهد کرد.

سمپاشی نگارین تندیس/سمپاشی برتر در کیفیت

سمپاشی حیوانات ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *