سمپاشی تضمینی ۴ و انواع تضمین

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 11:27 ق.ظ

سمپاشی تضمینی ۴ ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات ، طعمه گذاری موش با ضمانت ، سمپاشی با ضمانت

سمپاشی تضمینی 4،سمپاشی،سمپاشی سوسک،سمپاشی موش،سمپاشی موریانه،سمپاشی سقف کاذب

سمپاشی تضمینی ۴:

در این مبحث راجع به سمپاشی تضمینی ۴ و انواع تضمین مختصری توضیح داده میشود به جهت بالا بردن سطح اگاهی مشتریان گرامی.

انواع تضمین :

به چند صورت مختلف خدمات انجام شده دارای ضمانت میباشد به گونه ای که بیان میشود:

۱:لفظی:تضمین لفظی همانطور که از نامش پیداست فقط به صورت لفظی خدمات ارائه شده را تضمین مینمایند

۲:کتبی:تضمین کتنی به صورت نوشته در برگه ضمانت به جهت خدمات ارائه شده میباشد و دارای ساعت و تاریخ انجام خدمات میباشد و به طبع ان مقدار زمان تضمین و نوع تضمین نسبت به خدمات مورد نظر ارائه میشود.

۳:بدون ضمانت:صورت دیگری از انواع خدمات میباشد که بدون ضمانت میباشد،دلیل ان هم به خاطر شرایط محیطی یا نحوه درخواست مشتری نسبت به کاری که خواسته شده میباشد.

حال از تمام این موارد که بگذریم،بحث اجرایی بودن ضمانت ها به میان میاید که ایا ضمانت نامه های ارائه شده قابلیت اجرایی دارند یا خیر؟

متاسفانه در بسیاری از موارد و بعضی از همکاران دیده و شنیده شده که به تعهدات خود پایبند نبوده و بحث ضمانتی انها صرفا جنبه کاغذی داشته و از ان فراتر نمیباشد که البته این اتفاق بیشتر در مورد همان شرکت های کاغذی وبدون هیچگونه مجوزی و حتی به ثبت هم نرسیده اند.

انتظار مشتری :

متاسفانه اتفاقی که در بالا شرح ان داده شد اعتماد مشتری را نسبت به شرکتهایی که به صورت کاملا رسمی و با کسب تمام مجوز های لازم در حال فعالیت میباشند را از بین میبرد و باعث به وجود امدن روح بی اعتمادی بین مشتری و شرکت سمپاشی با مجوز میشود،پس از مشتریان و بازدید کنندگان محترم تقاضا داریم که به هر شرکتی اعتماد نکرده و صرفا به شرکتهایی که انتظار مشتریدارای مجوز لازم میباشنداعتماد داشته تا خدمات مطمئن و اثر بخش را تجربه کنند.

سمپاشی نگارین تندیس/برند برتر در جلب اعتماد مشتری

سمپاشی تضمینی ۴ ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *