سمپاشی بید کاغذی یا نقره ماهی

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 9:32 ق.ظ

سمپاشی بید کاغذی ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات

سمپاشی بید کاغذی،سمپاشی نقره ماهی،سمپاشی سیلور فیش،سمپاشی اصولی،سمپاشی،سمپاشی منازل در تهران،سمپاشی ادارات و کارخانجات

سمپاشی بید کاغذی :

در این مبحث راجع به بید کاغذ یا همان نقره ماهی(سیلور فیش) اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهم تا اشنایی کلی با این حشره یا به نوعی افت خانگی داشته باشید.

بید کاغذ حشره‌ای است از راسته دم‌ریشک داران (Thysanura) از خانواده لپیسماتیده (Lepismatidae). اسم دیگر آن نقره ماهی (silverfish) است که از حرکت ماهی مانند و همچنین رنگ آبی-خاکستری این جانور گرفته شده، در حالی که اسم علمی (Lepisma saccharina) آن نشان دهنده طرز تغذیه جانور است که بیشتر آن را کربوهیدرات‌هایی مانند شکر و نشاسته تشکیل میدهد. بید کاغذ جانوری شب رو با بدنی کشیده و صاف است که معمولاً اندازه‌ای بین ۱۳ تا ۲۵ میلی‌متر دارد. شکم آنها در امتداد باریک و به آنها جلوه‌ای ماهی مانند میدهد. بر خلاف بقیه اعضای حشرات دم ریشک دار که چشم ندارند، این جانوران دارای دو چشم کوچک مرکبی هستند. فاقد هرگونه بال ولی دارای دو شاخک هستند. به طور میانگین عمر آنها بین ۲ تا ۸ سال طول می‌کشد.

بید کاغذ از موادی تغذیه می‌کند که دارای پلی ساکاریدهایی مانند نشاسته و یا دکسترین ( که در چسب‌ها پیدا میشود) هستند. با اینکه به خاطر ضرری که به لباس، کاغذ، پرده تزئینی و دیگر اشیای خانگی وارد میکنند به عنوان آفت شناخته شده اند، اما ناقل هیچ گونه بیماری نیستند.سمپاشی بید کاغذی

صدپا، گوش خیزک و عنکبوت از این بید تغذیه میکنند.

همانطور که عنوان شد وجود این حشره در خانه علی رغم ناقل نبودن باعث جذب حشرات شکارچی مانند عنکبوت و … میشود و در نهایت باعث دو چندان شدن مشکل میشود.شرکت نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت اماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی به صورت اصولی و حرفه ای در جهت سمپاشی بید کاغذی میباشد.(پاسخگوی ۲۴ ساعته:۰۹۱۰۱۸۶۷۳۱۷)

نگارین تندیس/برند برتر سمپاشی حرفه ای

سمپاشی بید کاغذی ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *