سمپاشی در سفارتخانه و باغ سفارت

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 12:03 ب.ظ

سمپاشی در سفارتخانه ، شرکت نگارین تندیس پاک ، سمپاشی نگارین ، مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، سمپاشی موش ، موش خانگی ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سوسک حمام ، سوسک ریز اشپز خانه ، سمپاشی موریانه ، سمپاشی مورچه ، سمپاشی

سمپاشی در سفارتخانه،سمپاشی،سمپاشی در تهران،سمپاشی در سفارتخانه و باغ سفارت،سمپاشی ادارات و منازل،سمپاشی کارخانجات

سمپاشی در سفارتخانه :

در این مبحث راجع به اهمیت رعایت شرایط بهداشتی و حفظ محیط پاک در مکانهای عمومی دیپلماسی توضیحاتی را به شما عزیزان و مشتریان گرامی میدهیم در جهت اشنایی بیشتر.

سفارتخانه از جمله مکانهای عمومی و در عین حال بسیار مهم به جهت نمونه و نمای کلی از یک کشور،بدین منظور که تمامی اتفاقات و رفتار ها در سفارت حتی شرایط نگهداری و بهداشت محیط تاثیر بسزایی در روند نگرش و تامل نسبت به کشور مورد نظر میباشد.

سمپاشی در سفارتخانه از جمله اقدامات مهم و تاثیر گذار در جهت رسیدن به شرایط پاک در چنین محیط هایی میباشد.حال انکه بعضی سفارتخانه ها دارای باغ سفارت نیز میباشند که برای حفظ و نگهداری فضای سبز و درختان از شر افاتی نظیر شته و انواع بیماریهای قارچی میبایست به صورت منظم عملیات سمپاشی صورت گیرد؛حال انکه سمپاشی فضای داخلی سفارت نیز به صورت منظم باید سمپاشی شود تا محیطی پاک را به ارمغان اورد.

افات متداول :

سوسک فاضلاب،موش خانگی و پشه از جمله افات متداول در چنین مکانهایی میباشند که با انجام سمپاشی اصولی و حرفه ای در سمپاشی در سفارتخانه میتوان شرایط را تحت کنترل دراورد و به شرایط محیط پاک رسید.

شرکت سمپاشی نگارین تندیس با سابقه ای درخشان مانند:۱:سفارت اندونزی ۲:سفارت کوبا ۳:باغ سفارت ترکیه و . . . اماده همکاری با سفارتخانه های تمامی کشور های محترم که در خاک عزیزمان ایران میباشد را دارد.

نگارین تندیس/برند برتر سمپاشی

سمپاشی در سفارتخانه ، شرکت نگارین تندیس پاک ، سمپاشی نگارین ، مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، سمپاشی موش ، موش خانگی

، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سوسک حمام ، سوسک ریز اشپز خانه ، سمپاشی موریانه ، سمپاشی مورچه ، سمپاشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *