سمپاشی در تهران

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 4:25 ب.ظ

سمپاشی در تهران ، سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها ، سمپاشی منازل تهران , سمپاشی سوسک در تهران , سمپاشی موش در تهران , سمپاشی سوسک ریز در تهران , سمپاشی ساس در تهران , سمپاشی منازل در تهران

سمپاشی در تهران ، سمپاشی سوسک در تهران ، سمپاشی منازل تهران ، سمپاشی منازل در تهران ، سمپاشی ساس در تهران ، سمپاشی سوسک فاضلاب در تهران ، سمپاشی سوسک ریز در تهران

 

سوسریها(راسته دیکتیوپترا ):
تقریبا ۴۰۰۰ گونه سوسری وجود دارد که حدود ۵۰ گونه از انها افت های اهلی شده اند و انهائی که از نظر پزشکی اهمیت دارند عبارتند از:
بلاتااوریانتالیس یا همان سوسری
پریپلانتا امریکانا یا همان سوسک امریکائی یا سوسک فاضلاب.
در تمام دنیا خصوصا مناطق گرمسیر و نیمه گرمسیر انتشار دارند.

اهمیت پزشکی:  ( سمپاشی در تهران )

سوسریها تقریبا و به طور یقین به انتقال و نگهداری انواع عوامل بیماریزا،ویروس ها، باکتری ها، تک یاخته ها و کرمها کمک میکنند و میتوانند میزبان واسطه بعضی از نماتودها باشند که بندرت انسان را الوده میکنند.
شکل ظاهری سوسریهای خانگی:
این سوسریها معمولا قهوه ای بلوطی یا سیاه رنگ هستند.
طول انها ۱_۵سانتی متر میباشد.در سطح پشتی شکمی پهن شده و جلد نرم،براق و سختی دارند.
سر از طرف بالا کوچک بنظر میرسد و گاهی اوقات تقریبا زیر پرونوتوم گرد بزرگ مخفی شده است.از جلو سر و بین دو چشم یک جفت شاخک مشخص بلند و نخی شکل خارج شده است.
ضمائم دهانی سوسری(سوسک)برای جویدن،خرد کردن و خراشیدن درست شده و متشکل از ضمائم سوراخ کننده نیست و بنابراین نمیتواند خون بمکد.
درسوسریها(سوسک فاضلاب) بالغین هر دو جنس دو جفت بال دارند ولی بالهای ماده در بعضی از گونه های خانگی ممکن است کوتاهتر از بال نرها باشند.

سمپاشی در تهران
بالهای جلوئی نسبتا چرمی و تگیما نامیده میشوند که در پرواز نقشی ندارند و یک پوشش حفاظتی میباشند برای بال های غشائی عقبی که برای پرواز بکار میروند و در دیگر مواقع مثل بادبزن تاخورده عمل میکنند.
سوسری ها(سوسک حمام یا فاضلاب)گرما را دوست دارند و در طول روز پشت رادیاتورها ولوله های ابگرم مخفی میشوند.انها همچنین در نقاط تاریک مثل چاه مستراح،مخازن فاضلاب،مجرای فاضلاب،دستشوئی،حمام،پشت یخچال،پشت ماشین لباسشوئی و … یافت میشوند.
معمولا در اشپزخانه ها فراوان هستند مخصوصا اگر باقیمانده غذاها در طول شب در این محل بماند.
انواع سوسک ها مخصوصا فاضلابی و ریز کابینتی در رستورانها،هتلها،نانوائیها،کشتی ها فراوانند.این حشره شب فعال است و روز استراحت میکند و چنانچه روز در محل استراحت برایشان مزاحمتی ایجاد نشود بندرت دیده میشوند اما در طول شب خیلی فعال بوده روی کف اطاق ،میز و دیگر وسائل حرکت کرده و به دنبال غذا میگردند و هنگامی که چراغها ناگهان روشن میشوند بسرعت حرکت میکنند و براحتی قابل رویت میباشند.
سوسری ها همه چیز خوار و پرخورند و هر نوع غذای انسان را میخورند
همچنین از کاغذ،پارچه خصوصا اگر اهار داشته باشد.،کتاب،مو،کفش،کاغذ دیواری،خون خشک شده،مدفوع و تقریبا از هر ماده حیوانی و گیاهی تغذیه میکنند.
سوسری ها به برگرداندن غذای خود که کمی هضم شده و همچنین دفع مدفوع روی غذا و یا هر چیز دیگر عادت دارند.
این حشرات بدون اب ۵تا۱۰ هفته و بدون غذا تا چند ماه زنده میمانند اما نمف ها در صورت نبود غذا ممکن است در مدت ۷ تا ۱۰ روز از بین بروند.
نحوه مبارزه با سوسری ها(سوسک فاضلاب و سوسک ریز کابینتی):
رعایت نظافت در اشپزخانه و باقی نگذاشتن غذا یا ظروف الوده در طول شب باعث کاهش تعداد سوسریها میشود اما در صورتی که در خانه های مجاور وجود داشته باشد صرفا نظافت مانع از ورود انها نمیشود.

سمپاشی در تهران

پیشنهاد میگردد در صورت وجود هر نوع حشره در نزدیکی محل زندگی مخصوصا سوسری ها که شدیدا ناقل بیماری میباشند از هرنوع سمپاشی خودسرانه خودداری نمائید و با کارشناسان ما در شرکت نگارین تندیس پاک با سابقه درخشان تماس حاصل فرمائید

سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها ،  سمپاشی منازل تهران ، سمپاشی سوسک در تهران ، سمپاشی موش در تهران ، سمپاشی سوسک ریز در تهران ، سمپاشی ساس در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *