سمپاشی استخر و حشرات مرتبط با محیط

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 9:16 ق.ظ

سمپاشی استخر ، طعمه گذاری موش با ضمانت ، سمپاشی با ضمانت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات

سمپاشی استخر،سمپاشی،طعمه گذاری موش،طعمه گذاری با تضمین،سمپاشی تضمینی،سمپاشی در تهران

سمپاشی استخر:

استخر مکانی است عمومی که در ان نفرات به ورزش،تفریح و حتی درمان میپردازند و از هر قشری و هر سن و سالی از این مکان عمومی استفاده میکنند.همانطور که در توضیح اجمالی استخر داشتیم مکانیست عمومی؛پس در صد اهمیت موضوع از لحاظ عمومیت ان میباشد و به این لحاظ سمپاشی استخر امری واجب و ضروری میباشد.

شرایط استخر ایده ال:

در حالت کلی استخرها دارای اب با عمق متفاوت و ظاهری زیبا یا معمولی و امکاناتی همچون سونا و جکوزی میباشد،اما نکته ای که این مکان عمومی را نسبت به دیگران متمایز میکند نحوه نگهداری و رسیدگی به امور بهداشتی محیط میباشد.

بهداشت استخر :

نظافت روزانه و گنددزدایی به موازات انجام عملیات سمپاشی استخر به صورت دوره ای میتواند کمک زیادی در رسیدن به مکانی امن و پاک را داشته باشد.

حشرات استخر:

حشراتی که در چنین مکانهایی یافت میشود میتوان از سوسک فاضلاب،سوسک ریز المانی،سیلور فیش و … نام برد که متاسفانه تمامی حشرات نام برده ناقل بیماریهای ویروسی نظیر انواع تب،حصبه،سل و … میباشد.

سمپاشی نگارین تندیس:

شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با رزومه ای متفاوت و درخشان در امور سمپاشی تنها شرکت سمپاشی میباشد که تنها تمرکز ان بر سمپاشی میباشد و هیچگونه فعالیت دیگری در محیط ندارد.سمپاشی استخر با مواد اولیه عالی و بهترین کیفیت که هم توانایی پاکسازی محیط از وجود حشرات و عدم ایجاد حساسیت پوستی را دارا باشد.به صورت ایده ال استخرها در بازه زمانی هر ۳ ماه تا ۶ ماه باید عملیات سمپاشی استخر در ان صورت گیرد.

سمپاشی مهندسی نگارین تندیس/پنجره ای متفاوت به روی سلامتی

سمپاشی استخر ، طعمه گذاری موش با ضمانت ، سمپاشی با ضمانت ، شرکت سمپاشی

تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *