سمپاشی هزار پا و اشنایی با انها

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 7:40 ب.ظ

سمپاشی هزار پا ، شرکت نگارین تندیس پاک ، سمپاشی نگارین ، مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، سمپاشی موش ، موش خانگی ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سوسک حمام ، سوسک ریز اشپز خانه ، سمپاشی موریانه ، سمپاشی مورچه ، سمپاشی

سمپاشی هزار پا،سمپاشی اصولی،سمپاشی منازل،سمپاشی،سمپاشی ادارات و سازمان ها

سمپاشی هزار پا :

در این مبحث به جهت اشنایی کلی مشخصاتی در رابطه با هزار پا و سمپاشی هزار پا در اختیار شما عزیزان قرار میدهم :

هزارپا نوعی از بند پایان است که دارای دو جفت پا در هر بخش از بدن ( به جز ناحیه سر ) می‌باشد . بیشتر هزار پاها دارای بدن استوانه ای شکل هستند ولی انواع کمی از آنها شکل‌های گوناگون دیگری دارند .هزار پاها می توانند بدور خود بپیچند و بدن خود را مانند توپ گرد کنند . هزار پاها آهسته حرکت می کنند و بیشتر به خوردن برگ‌ها علاقه دارند . در اکثر موارد آنها نوعی آفت برای گلخانه ها محسوب می شوند و می توانند خسارت زیادی به بار بیاورند . هزار پاها موجودات شکارچی نیستند و با توجه به رفتار آرام و رژیم غذایی ساده برای نگهداری در خانه به عنوان حیوان خانگی ایده آل می باشند . شمار هزارپایان نسبت به دیگر حشره ها کمتر است و آنان را میتوان به دو گونه ی کلی گوشتخوار و گیاهخوار تقسیم نمود . هزار پای گوشتخوار بسیار کمیاب و دارای پاهای کمتری نسبت به گونه ی گیاهخوار است ؛ همچنین زهرآگین است ولی زهر آن برای آدمی خطرناک نیست .

همانطور که در بالا گفته شد هزار پا ها حشرات خطرناکی برای انسان نیستند و همچنین ناقل بیماری خاصی نیز نمیباشند، اما به لحاظ بار روانی وجود انها در خانه و محل سکونت انسان اعم از تمامی اماکن سرپوشیده ناخوشایند میباشد لذا با سمپاشی هزار پا به صورت اصولی و حرفه ای میتوان این مشکل را برطرف نمود؛شرکت سمپاشی نگارین تندیس در این راستا اماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی میباشد.

نگارین تندیس/حامی سلامت جان و روان

سمپاشی هزار پا ، شرکت نگارین تندیس پاک ، سمپاشی نگارین ، مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، سمپاشی موش ، موش خانگی ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *