سمپاشی کمپ کارگری در پروژه های ساختمانی

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 5:37 ب.ظ

سمپاشی کمپ کارگری ، شرکت معتبر سمپاشی ، شرکت نگارین تندیس پاک ، سمپاشی نگارین ، مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، سمپاشی موش ، موش خانگی ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سوسک حمام ، سوسک ریز اشپز خانه ، سمپاشی موریانه ، سمپاشی مورچه

سمپاشی کمپ کارگری،سمپاشی در پروژه های ساختمانی،سمپاشی،طعمه گذاری موش،سمپاشی موش

سمپاشی کمپ کارگری :

یکی از بزرگترین افاتی که کمپهای کارگری را تهدید میکند ،حشره ساس میباشد و در چنین مکانهایی تنها راه چاره سمپاشی کمپ کارگری میباشد.کمپ ها به دلیل تراکم بالای نفرات یا ساکنین و نبود نور کافی و تهویه مناسب در محیط و عدم رعایت بهداشت شرایط کاملا مناسبی را جهت رشد و تکثیر ساس در محیط را فراهم میاورد.

ساس از کک بزرگ‌تر است و لای درز تشک و متکا و شکاف اجناس چوبی مخفی می‌شود و شب خارج شده و به انسان نیش می‌زند. آنها اغلب در شب فعالیت می‌کنند اما اگر یک هفته از خانه دور باشید، همین که به استراحت بپردازید یا روی مبل بنشینید به سراغ شما خواهند آمد. می‌بینید که روشن گذاشتن چراغ‌ها در مورد این خون‌آشام‌های کوچک، مخصوصاً زمانی که گرسنه هستند، چندان مؤثر نیست.

ساس از راه خون‌خوراکی از انسان و دیگر جانداران خون‌گرم تغذیه می‌کند.

روش تشخیص و عوارض ساس

با بازدید شکاف‌ها و درزها در کمپ و دیدن ساس زنده، جلد، نمف، تخم یا پوسته آنها می‌توان به وجود ساس پی برد. لکه‌های کوچک قهوه‌ای یا سیاه‌روی ملحفه، دیوار و کاغذدیواری نشانه‌ای احتمالی برای وجود ساس است. این لکه‌ها مدفوع ساس و عمدتاً خون اضافی است که ساس از آن تغذیه کرده است.

شرکت مهندسی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت اماده ارائه خدمات سمپاشی کمپ کارگری به صورت اصولی و حرفه ای به شما کارفرمایان محترم میباشد.از انجایی که ساس حشره بسیار موذی میباشد و در بین حشرات از همه سر سخت تر میباشد پیشنهاد میکنیم که از هرگونه اقدام خود درمانی پرهیز کنید.

سمپاشی کمپ کارگری ، شرکت معتبر سمپاشی ، شرکت نگارین تندیس پاک ، سمپاشی نگارین ، مجوز رسمی از وزارت بهداشت ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *