سمپاشی موریانه و شیوه زندگی

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 12:49 ب.ظ

سمپاشی موریانه ، سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها

سمپاشی موریانه ، موریانه ، کک ، سمپاشی کک ، موریانه

موریانه ها:
موریانه ها فقط در نواحی گرم زمین زندگی میکنند.برخی از انواع انها لانه های بسیار بزرگی میسازند که گاهی تا ۷ متر ارتفاع دارد و زیستگاه بیش از ۱ میلیون موریانه است.
هر سال در مواقع خاصی،تعدادی موریانه بالدار ظاهر میشود.این موریانه ها بعد از یک پرواز کوتاه بال خود را از دست میدهند و هر موریانه نر بایک موریانه ماده جفت میشود.
لانه موریانه ها یک شاه و ملکه دارد که پدر و مادر تمام موریانه های درون لانه هستند.بدن ملکه به دلیل وجود تخم در ان متورم است.،طول بدن ملکه به ۱۰ میلیمتر میرسد.
چون ملکه نمیتواند حرکت کند بچه های کارگرش تمام نیازهای او را تامین میکنند.

سمپاشی موریانه :

نوزادهای موریانه ای که از تخم بیرون میایند مانند مینیاتوری از والدین خود هستند.موریانه ها تنها از مواد گیاهی تغذیه میکنند.
اگر تعداد موریانه ها زیاد شود ممکن است تبدیل به افت شوند ومحصولات کشاورزی و چوب ساختمانها را از بین ببرند.موریانه ها بیش از هر حشره دیگری عمر میکنند.ملکه معمولا ۱۵ تا ۲۰ سال عمر میکند اما شواهدی وجود دارد که بیان کننده عمر ۵۰ ساله ملکه میباشد.

مبارزه و کنترل مورچه ها:
از انجائی که محل زندگی و تشکیل کلنی مورچه عا زیر زمینی میباشد ،پیشنهاد میکنیم که از هر نوع خود درمانی و استفاده خودسرانه از سم پرهیز نمائید.
چون نه تنها مشکل برطرف نمیشود بلکه باعث ایجاد ناامنی در کلنی و در نهایت انتقال کلنی میشود که فقط باعث پراکندگی و وسعت الودگی میشود.
پس برای کنترل و رفع الودگی با کارشناسان ما در شرکت نگارین تندیس تماس حاصل فرمائید تا با بهترین سموم و کارگران تخصصی سم پاشی شما را در هر چه بهتر و سریع تر در رفع این افت یاری رسانند.

کک ها:
حدود۳۰۰۰ گونه کک وجود دارد که متعلق به ۲۰۰ جنس هستند ولی نسبتا تعداد کمی دارای اهمیت پزشکی میباشند.
حدود ۹۴% پستانداران من جمله انسان را نیش میزنند و باقی انگل پرندگان هستند.کک ها در سراسر دنیا یافت میشوند اما انهائی که از نظر پزشکی دارای اهمیت میباشند ناقل بیماری های خطر ناکی نظیر:طاعون،تیفوس و تولارمی

شکل ظاهری کک ها:
کک های بالغ نسبتا کوچک و کم و بیش بیضی شکل و در طرفین فشرده هستند و رنگ انها از قهوه ای روشن تا تیره متغیر میباشد.کک ها بال ندارند ولی سه جفت پای قوی وجود دارد که به خوبی رشد کرده و پاهای عقبی برای جهیدن درست شده است.پاها و قسمت زیادی از بدن با خارها و موهای درشت پوشیده شده اند.

سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *