سمپاشی ساس در خوابگاه دانشجویی

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 5:59 ب.ظ

سمپاشی ساس در خوابگاه ,سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها

سمپاشی ساس در خوابگاه

سمپاشی ساس در خوابگاه دانشجویی

 

اقدام موثر و صحیح قبل از سمپاشی در کنترل ساس عبارتست از:

اطلاع رسانی به ساکنین خوابگاه مبنی بر اقدام به سمپاشی و عدم امکان استفاده از خوابگاه حداقل به مدت هشت ساعت از طریق درج اطلاعیه در بورد خوابگاه و همچنین در وب سایت معاونت دانشجویی
جارو کردن کلیه اتاق ها و قرار داردن محتویات داخل کیسه جارو برقی درون کیسه پلاستیکی و دور انداختن آن
به دلیل دسترسی راحتتر به دیوار و ستون ها و قرنیز ها تمامی وسایل اتاق و داخل کمد ها حداقل ۵۰ سانتی متر از دیوار دور شوند
شستن تمامی ملحفه ها و پارچه ها با دمای حداق ۶۰ درجه سانتیگراد و خشک کردن آن ها . جهت جلوگیری از آلودگی دوباره آن ها را در یک کیسه پلاستیکی در بسته قرار دهیم.

سمپاشی

سمپاشی باید به صورتی انجام گیرد که مواد حشره کش تمامی سطوح اتاق ها و وسایل را شامل شود تا با این کار از کشته شدن ساس ها مطمئن شویم . سمپاشی باید روی وسایل چوبی و تخت های فلزی آلوده نیز انجام شود. ( سمپاشی ساس در خوابگاه دانشجویی )
شرکت سمپاشی نگارین تندیس با بهره گیری از تجربه دیرینه خود در امر سمپاشی میتواند به شما در اینگونه موارد کمک کرده و همچنین مشاوره لازم را در رفع این مشکلات و استفاده به جا و درست از سموم معتبر انجام دهد.
عل الخصوص در مواقع اضطراری که آلودگی به اتاق های زیادی نفوذ کرده باشد (آلودگی بیش از سه اتاق) متواند از مولد های دود استفاده نماید . این مولد ها که حاوی حشره کش هستند نفوذ سم را به شکاف ها و درون درزها تضمین میکنند.

سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سمپاشی منازل ، سمپاشی در تهران,سمپاشی و مزیت استفاده از سموم معتبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *