سمپاشی سوسک حبوبات یا سوسک چهار نقطه ای

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 9:11 ب.ظ

سمپاشی سوسک حبوبات ، شرکت نگارین تندیس پاک ، سمپاشی نگارین ، مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، سمپاشی موش ، موش خانگی ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سوسک حمام ، سوسک ریز اشپز خانه ، سمپاشی موریانه ، سمپاشی مورچه ، سمپاشی

سمپاشی سوسک حبوبات،سوسک چهار نقطه ای،سمپاشی سوسک چهار نقطه ای یا سوسک حبوبات،سمپاشی،سمپاشی اصولی،سمپاشی حرفه ای،سمپاشی منازل،سمپاشی در تهران

سمپاشی سوسک حبوبات:

سوسک حبوبات از جمله افات مزارع کشاورزی میباشد و همه نوع حبوبات را مورد حمله قرار داده و خسارات زیادی را به کشاورزان عزیز میزند مخصوصا لوبیا چشم بلبلی،اما دیگر حبوبات من جمله نخود،لپه،عدس و… از اسیب این حشره مصون نیستند؛ولی نکته قابل توجه و مورد بحث ما ورود این حشره به داخل منزل و پراکنده شدن ان در محیط خانه و طبیعتا مزاحمت و پیامد های بعد از ان میباشد و در این مرحله است که سمپاشی سوسک حبوبات نقش خود را در پاکسازی و ایمن ساختن محیط ایفا میکند.

چرخه زندگی :
حشرات کامل در اواخر بهار و اوایل تابستان در مزارع لوبیا ظاهر می شوند. این حشرات که بسیار کم تغذیه می کنند ، اندکی بعد جفت گیری می کنند. حشره ماده تخمهای خود را بطور مجتمع روی برگ، غلافهای در حال رسیدن می گذارد. تخمها به رنگ سفید شیری و بطول ۶/۰ میلیمتر می باشند.
این حشره در بیشتر کشورهای گرم و در مناطق معتدل اکثراً در داخل انبارها وجود دارد.سمپاشی سوسک حبوبات
نحوه خسارت :
به تمامی حبوبات بویژه لوبیا حمله می کنند . می توانند در حبوبات خشک انبار شده بطور مکرر تولید مثل نمایند .
سوسک لوبیا روی همه گونه های بقولات نمی تواند تا آخر به زندگی خود ادامه دهد، چنانچه اگر حشره ماده ، روی دانه های باقلا ، تخم گذاری کند فقط تعداد اندکی از لاروها خواهند توانست تا آخر به زندگی خود ادامه دهند و اغلب آنها در مرحله لاروی از بین خواهند رفت .

شرکت نگارین تندیس با توجه به تجربه بالا در زمینه سمپاشی سوسک حبوبات به صورت حرفه ای اماده خدمات رسانی میباشد.

نگارین تندیس/برند همه فن حریف

سمپاشی سوسک حبوبات ، شرکت نگارین تندیس پاک ، سمپاشی نگارین ، مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، سمپاشی موش ، موش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *