ساس خون خوار بزرگ و نحوه زندگی

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 6:55 ب.ظ

ساس خون خوار بزرگ ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات ، طعمه گذاری موش با ضمانت ، سمپاشی با ضمانت ،

ساس خون خوار بزرگ،سمپاشی ساس تختخوابی،سمپاشی ساس،سمپاشی سوسک،سمپاشی سوسک فاضلاب،سمپاشی

ساس خون خوار بزرگ :

در این مبحث در رابطه با ساس خون خوار بزرگ و نحوه زندگی انها در محیط زندگی انسان و مشکلاتی را که برای انسان از طریق انتقال بیماری میتواند باعث شود را بررسی میکنیم.

ساس از کک بزرگ‌تر است و لای درز تشک و متکا و شکاف اجناس چوبی مخفی می‌شود و شب خارج شده و به انسان نیش می‌زند. آنها اغلب در شب فعالیت می‌کنند اما اگر یک هفته از خانه دور باشید، همین که به استراحت بپردازید یا روی مبل بنشینید به سراغ شما خواهند آمد. می‌بینید که روشن گذاشتن چراغ‌ها در مورد این خون‌آشام‌های کوچک، مخصوصاً زمانی که گرسنه هستند، چندان مؤثر نیست.[۳]

ساس از راه خون‌خوراکی از انسان و دیگر جانداران خون‌گرم تغذیه می‌کند.

ساس خون خوار بزرگ به دلیل تغذیه از انسان این لقب را گرفته و چون اثار گزش و خوارش روی بدن بسیار دردناک میباشد لقب بزرگ را گرفته تا جایی که بدترین افت خانگی میباشد.

روش تشخیص ساس:

با بازدید شکاف‌ها و درزها در خانه و دیدن ساس زنده، جلد، نمف، تخم یا پوسته آنها می‌توان به وجود ساس پی برد. لکه‌های کوچک قهوه‌ای یا سیاه‌روی ملحفه، دیوار و کاغذدیواری نشانه‌ای احتمالی برای وجود ساس است. این لکه‌ها مدفوع ساس و عمدتاً خون اضافی است که ساس از آن تغذیه کرده است. همچنین رد خون روی ملحفه‌ها و در مسیر مخفی‌گاه‌های ساس‌ها نشانه دیگری از وجود ساس است. علاوه بر این می‌توان یک ملحفه سفید پهن کرده و نصفه‌های شب برق اتاق را روشن نمود با این روش در صورت وجود حشره راحت‌تر می‌توان آن را دید .

شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس اماده ارائه خدمات برتر به مشتریان گرامی در جهت رفع و امحاء انواع افات خانگی و صنعتی میباشد.

ساس خون خوار بزرگ ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *