ساس

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 9:53 ق.ظ

ساس ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات ، سمپاشی بیمارستانها ، سمپاشی با ارائه ضمانت نامه ، سمپاشی موش

ساس،سمپاشی ساس،سمپاشی در تهران

ساس

ساس :

نومید مشو ای جان در ظلمت این زندان     کان شاه که یوسف را از حبس خرید امد

سلام و عرض احترام و ادب خدمت همه دوستان و مشتریان محترم.در این مبحث در رابطه با حشره فوق العاده موذی ساس اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهم.امید که مقبول افتد.

ساس تختخوابی: ۲ گونه ساس تختوابی وجود دارد به نامهای ۱-لکتولاریوس ۲-همیپتروس.اما گونه ای که به وفور یافت میشود و تقریبا انتشار جهانی دارد گونه لکتولاریوس میباشد؛میزبان اصلی این حشره حیواناتی نظیر گربه،سگ و پرندگان میباشد که در اثر مرور زمان و نزدیکی انسان به حیوانات بحث انتقال و تغییر میزبان به وجود امده و متاسفانه حجم بالایی از انتشار را به خود اختصاص داده،به گونه ای که جهت بررسی دلیل انتقال کمتر از ۱% توجه به انتشار توسط حیوانات وجود دارد و ۹۹% انتشار توسط انسان یا متعلقات انسان نظیر تخت و کمد،رختخواب و … میباشد.

اهمیت پزشکی ساس:

خوشبختانه  هیچ گونه بیماری را به انسان منتقل نمیکنند اما چون هنگام شب مصرانه خونخواری میکنند و باعث بیخوابی میشوند میتوانند یک مشکل بهداشتی باشند.طبق تجربه و امارهای جهانی از سازمانهای بهداشتی و درمانی خونخواری مداوم  میتواند باعث فقر اهن شود.

شکل ظاهری ساس:

حشرات بیضی شکل و بدون بال هستند که در سطح پشتی شکمی پهن دارند و طول انها ۴ ت ۵ میلیمتر است و در ابتدا قبل از تغذیه رنگ انها کرم مایل به زرد میباشدو بعد از تغذیه و با توجه به میزان خونخواری رنگ انها به قرمزتیره مایل به قهوه ای تغییر پیدا میکند.

سمپاشی ساس:

شرکت تخصصی سمپاشی نگارین تندیس با تجربه ای بالا و بهره گیری از تکنسین های کار کشته اماده خدمات رسانی و تیم پشتیبانی قدرتمند ما اماده ارائه خدمات پس از خدمات به شما مشتریان گرامی میباشد.

شاد و سالم باشید.نیکپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *