سوسک اپارتمانی و فاضلاب

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 11:23 ق.ظ

سوسک اپارتمانی و فاضلاب ، شرکت مهندسی سمپاشی نگارین تندیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، شرکت سمپاشی تضمینی ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی سوسک حمام ، سمپاشی ادارات و کارخانجات ، سمپاشی بیمارستانها ، سمپاشی با ارائه ضمانت نامه ، سمپاشی موش

سوسک اپارتمانی و فاضلاب،سمپاشی سوسک تضمینی

سوسک اپارتمانی

سوسک اپارتمانی و فاضلاب :

روشنی طلعت تو ماه ندارد                   پیش تو گل رونق گیاه ندارد

گوشه ابروی توست منزل جانم             خوشتر از این گوشه پادشاه ندارد

همراهان همیشگی و مشتریان گرامی سلام،امیدوارم روز خوب و شادی را اغاز کرده باشید.با توجه به اینکه فصل بهار اغاز گردیده لازم دانستم در رابطه با سوسک اپارتمانی و فاضلاب توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهم.

غذای سوسک:

سوسک ها از بسیاری از غذای انسان تغذیه میکنند،این حشرات مواد شیرین و نشاسته ای را ترجیح میدهند.انها شیر ،پنیر،گوشت و انواع غلات را میتوانند تغذیه کنند؛همچنین مقوا،جلد کتاب،چوب،کفی کفش،لاشه سوسریهای مرده و فلج،خون خشک و تازه،مدفوع،ناخن کودکان و … تغذیه میکنند.سوسک اپارتمانی و فاضلاب در روزها به مخفیگاه خود رفته و شبها فعالیت دارند و معمولا به صورت دسته جمعی زندگی میکننتد.

بیماریهای سوسک :

-اسهال   -دیسانتری   -وبا    -جذام   -طاعون    -تب تیفوئید    -انواع بیماریهای ویروسی مانند فلج اطفال    -انواع بیماریهای پوستی   -ناراحتی های تنفسی   -تورم پلک ها و خارش را در محیط ایجاد کنند.

سمپاشی سوسک:

پیشنهاد میشود در این رابطه از شرکتهای متخصص امر کمک بگیرید تا درگیر تبعات بعدی و جانبی سمپاشی مانند -استفاده از سم نامناسب -ایجاد حساسیت تنفسی و .. شوند.شرکت سمپاشی نگارین تندیس با رزومه ای درخشان و کسب تمامی مجوزهای لازم امادگی خود را جهت خدمات رسانی به تمامی مشتریان خود اعلام میدارد.(شماره کارشناس سمپاشی:۰۹۱۰۱۸۶۷۳۱۷)

شاد باشید/نیکپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *