سمپاشی اماکن عمومی و سرپوشیده

سمپاشی اماکن عمومی و سرپوشیده از بهترین راهکارهایی است که می ‌توان هر گونه حشرات و جانوران موذی در محیط را از بین برد. اما مسئله مهم این است که سم پاشی باید توسط افراد متخصص انجام شود تا محیط کاملا پاکسازی گردد.  بهتر است عملیات سمپاشی اماکن عمومی و سرپوشیده را به مراکز تخصصی مانند نگارین تندیس بسپارید. 

لزوم سمپاشی اماکن عمومی و سرپوشیده

در این بین وجود موش و مارمولک هم موجب می ‌شود تا آلودگی در این محیط ها بیشتر انتقال پیدا کند.  

در اماکن عمومی، رفت و آمد زیاد بوده به همین سبب در صورت وجود آلودگی های مختلف امکان انتقال آن افزایش پیدا می کند. برای جلوگیری از انتشار حشرات موذی و آلودگی های خطرناک سمپاشی اماکن عمومی و سرپوشیده امری لازم و ضروری است.  

اگر با برخی از روش های کنترلی و پیشگیرانه در مکان های عمومی آشنایی داشته باشید، به شکل بهتری می توانید هزینه های مربوط به سمپاشی این مراکز را کاهش داده و محیط را تمیز تر نگه دارید و به شکل مرتب مجبور به پرداخت هزینه سمپاشی مجدد گردید.

راههای کنترل حشرات و جانوران موذی در اماکن عمومی

سمپاشی اماکن عمومی و سرپوشیده به دلیل وسعت این اماکن، هزینه‌ های زیادی را به دنبال دارد به همین دلیل پیشگیری از تردد و تکثیر حشرات و جانوران موذی در این اماکن یک راه بسیار خوب جهت کاهش هزینه ها است.  

برای کاهش وجود حشرات و جانوران موذی در اماکن عمومی و سرپوشیده راه های کنترلی وجود دارد که در ادامه به چند نکته مهم اشاره می کنیم:  

بهتر است در تمامی اماکن عمومی مواد غذایی در بسته بندی های پلاستیکی و یا شیشه ای به صورت مهر و موم شده نگهداری و جابه جا شوند.  

زباله ها و ضایعات مواد غذایی را در سطح های کاملاً سرپوشیده قرار بدهند و در طی دوره های زمانی کوتاه زباله ها از محیط خارج گردد.  

جلوی نشتی لوله های آب را به سرعت بگیرید و به هیچ عنوان اجازه نشت و تجمع آب را در محیط ندهید.  

تمام فضای محیط باید کاملاً تمیز و مرتب باشد و به هیچ عنوان روزنامه ها، مجلات، مقوا، کتاب و مواردی از این قبیل در نقاط مختلف به صورت به هم ریخته قرار نگیرند. زیرا این موارد محل مناسبی برای رشد حشرات و حیوانات موذی است.  

هرگونه شکاف یا درز در دیوار، درب و پنجره باید بطور کامل مسدود گردد، تا از نفوذ حشرات در این فضاها و تخم گذاری آنها جلوگیری شود.

بهتر است به جای استفاده از اسپری ها و حشره کش های مختلف که موجب می‌ شود تا حشرات در برابر سموم مقاوم شوند، از همان ابتدا از شرکت های فعال در زمینه سمپاشی اماکن عمومی و سرپوشیده  کمک بگیرید، تا در مدت زمان کوتاه تری از شر این آفات آسوده گردید.  

انواع سمپاشی اماکن عمومی

در اماکن عمومی که انواع مختلف آلودگی ها وجود دارد، سمپاشی اماکن عمومی و سرپوشیده به شیوه های گوناگون انجام می شود تا هرگونه آلودگی از محیط به طور کامل پاک گردد.  

در این بخش به بررسی انواع سمپاشی اماکن عمومی و سرپوشیده می پردازیم:  

سمپاشی دفع ساس 

جزء حشرات آزار دهنده است که در درز و شکاف های کوچک پنهان می شود، شناسایی و تشخیص وجود ساس بر اساس گزش های آن صورت می‌گیرد و برای از بین بردن قطعی آن نیاز به سمپاشی اماکن به صورت اصولی و تخصصی می باشد.  

سمپاشی دفع عنکبوت  

سمپاشی دفع عنکبوت باید با استفاده از مواد شیمیایی بدون خطر انجام شود، تا به طور کامل محیط پاکیزه شده و آسیبی به افراد حاضر در آن وارد نگردد.  

سمپاشی تضمینی سوسک 

انواع مختلف سوسک در محیط های عمومی مانند بیمارستان ها، ادارات، سازمان ها، مترو و بسیاری از فضاهای دیگر وجود دارد که با شناسایی نوع سوسک ها باید سموم مشخص برای آنها استفاده شود، تا بدون مقاوم شدن سوسک در برابر مواد شیمیایی بتوان آنها را از بین برد.  

طعمه گذاری موش 

طعمه گذاری موش در محیط های عمومی باید به گونه ای انجام شود که در دسترس افراد قرار نگیرد تا از به خطر انداختن جان انسان ها جلوگیری شود.

ویژگی های سمپاشان اماکن عمومی و سرپوشیده

مراکز سمپاشی معتبر با استفاده از راهکار های به روز و تشکیلات مدرن سعی می کنند بهترین راه حل را برای سمپاشی هر محیط انتخاب کنند. تشخیص یک راه مناسب برای اماکن عمومی کاری سخت و دشوار است و باید توسط کارشناسان و تکنسین های خبره در این زمینه صورت بگیرد. زیرا در این محیط ها رفت و آمد زیاد بوده و آلودگی های متنوعی وجود دارند که انتخاب سموم مناسب برای از بین بردن تمامی این حشرات و جانوران موذی ضرورت پیدا می کند.

توصیه می شود حتی در مکان های به ظاهر تمیز و پاکیزه هم در دوره‌ های مشخص عملیات سمپاشی اماکن عمومی و سرپوشیده را انجام دهید، تا از رشد بی رویه جانوران موذی در محیط جلوگیری کنید. زیرا با دیدن تعداد کمی از این جانوران در یک دوره زمانی کوتاه با افزایش بی رویه این حشرات و جانوران رو به رو خواهید شد.

از مهمترین ویژگی های سمپاشان اماکن عمومی سرپوشیده می توان به موارد ذیل اشاره نمود:  

  • تحقیق و بررسی کامل محیط برای مشخص کردن نوع آفات و جانوران موذی
  • تعیین نوع سوم مورد نیاز و ترکیب سموم در شرایط خاص  
  • ایمن سازی محیط های مورد نیاز به سمپاشی برای جلوگیری از نفوذ به سایر محیط ها و آسیب به محیط زیست
  • داشتن دستگاه های پیشرفته و بروز و مناسب برای انواع سمپاشی در محیط های مختلف
  • پیگیری مجدد محیط پس از انجام کار برای جلوگیری از رشد و تکثیر حشرات
  • داشتن توانایی سمپاشی به روش های مختلف و همچنین طعمه گذاری های بی خطر

بهترین شرکت سمپاشی اماکن عمومی

بهترین شرکت سمپاشی اماکن عمومی و سرپوشیده باید از برخی مشخصات و ویژگی ها برخوردار باشد و بتوانند با یکبار سمپاشی محیط را به طور کامل تمیز و پاکیزه کند. در حال حاضر شرکت نگارین تندیس یکی از معتبرترین مراکز به شمار می رود. این مجموعه ضمن ارائه خدمات سمپاشی به شکل های مختلف در زمینه آموزش بهداشت و فرهنگ سازی به جهت کاهش معضلات بهداشتی و به دست آوردن یک محیط سالم برای زندگی در تلاش است.

شرکت سمپاشی و گند زدائی نگارین تندیس با توجه به نوع اماکن عمومی و ادارات از شیوه های سمپاشی مختلف استفاده می کند، تا به طور دقیق و کامل هر گونه آفات و حشرات موذی از محیط حذف شوند. 

به جهت دریافت بهترین خدمات از شرکت سمپاشی اماکن عمومی و سرپوشیده کافیست با کارشناسان ما ارتباط مستقیم برقرار کنید. پس از دریافت مشاوره به صورت کاملاً رایگان می توانید از خدمات سمپاشی این مجموعه بهره ببرید. از ویژگی ‌های خاص آن می ‌توان به ارائه خدمات در مدت زمان کوتاه اشاره کرد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *