عنکبوتها و رتیل ها

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 5:55 ب.ظ

عنکبوتها و رتیل ها ,سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها

 

عنکبوتها و رتیل ها

 

عنکبوتها و رتیل ها

قبلا توضیح دادیم که جانوارانی مانند عقرب و رتیل و عنکبوت ناقل بیماری نیستند ولی ممکن است در اثر نیش زدن ، سم را به بدن انسان انتقال داده و ناراحتی هایی برای انسان بوجود بیاورند .
رتیل ها ، عنکبوتهای چاق و پشمالویی هستند که ترس را در دل مردم ایجاد کرده اند .تمام عنکبوتهایی که عامه مردم به آنها رتیل می گویند دارای سم می باشند، ولی تعداد محدودی از آنها برای انسان ایجاد خطر میکنند .عنکبوتهای بیوه سیاه و قهوه ای عنکبوتهای بسیار کوچکی هستند که برای انسان بسیار خطرناکتر از عنکبوتهای بزرگتر به ظاهر خطرناک هستند . گزش رتیل ها بسیار کم خطر تر از این عنکبوتهای سیاه و قهوه ای می باشد .

روشهای مبارزه :

بهترین روش مبارزه با رتیل ها و عنکبوتها سمپاشی توده های تخم و تارهای آنها و خود عنکبوتها بوسیله حشره کش می باشد . برای این منظور لازم است زاویه های دیوارها ، شکافها، فضاهای زیر لواز منزل با حشره کش اسپری شود . در این مورد باید احتیاط لازم صورت گیرد زیرا ممکن است حشره در اثر سم از بالا به پایین افتاده و انسان را نیش بزند .
برای مبارزه با این موجودات ضمن انجام آموزش به پرسنل در معرض خطر ، انجام ملاحظات احتیاطی مثل بازرسی کفش و لباس دراماکن آلوده ، ایجاد یک کمربند آبی (در صورت مقدور بودن ) در اطراف چادریا محل سکونت ایجاد کرده و یا با نگهداری و پرورش چند مرغ و خروس آنها را کنترل نمود.

سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سمپاشی منازل ، سمپاشی در تهران، نانوایی ها و بهداشت محیط در آنها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *