سوسک ها و انتقال بیماریها

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 11:30 ب.ظ

سوسک ها و انتقال بیماریها ,سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها

 

سوسک ها ، سوسک ها و انتقال بیماریها ، سوسک ها باعث چه بیماریهایی می شوند ، عوامل بیماری زای سوسک ها ، مضرات سوسک ، عوامل خطر سوسک

سوسک ها و انتقال بیماریها

در ادامه مبحث گذشته به توضیح بقیه بیماریهای منتقله از سوسک ها میپردازیم.
سوسک ها به عنوان عامل اصلی رشد کرم‌های روده در کودکان هستند زیرا با خود کرم ها و لاروهای انگلی حمل می کنند ، این انگل های کودکان و کل اعضای خانواده را به بیماریهای گوارشی مبتلا کرده و باعث کم خونی و توقف روشد در کودکان نیز خواهد شد .
سوسک ها حامل باکتریهایی هستند که باعث عفونت در مجاری ادراری می شوند . همچنین در بدن این حشرات موذی باکتریهایی زندگی میکنند که بسیار خطرناک بوده و به داروی های کنترل عفونت نیز مقاوم هستند . تعداد این به ۱۲ عدد می رسد .
همچنین سوسک ها حامل باکتریهایی هستند که باعث عفونت زخم شده میتواند منجر به مرگ فرد و یا بیماری قانقاریا شود باکتری‌های اشریشیا کلی و سالمونلا نیز موجب شیوع بیماری‌های سپتی می‌شوند.

باکتریهای موجود در سوسک ها باعث ابتلای فرد به اسهال خونی نیز میشوند . این بیماری به علت شیوع شیگلا دیسانتری توسط سوسک‌‌ها منتقل می‌شود.

بزاق، ترشحات و پوست بدن سوسک‌ها حاوی صدها عامل آلرژی‌زا است که باعث خارش پوست تورم پلک ها و اختلالات تنفسی می شوند . باکتری‌هایی که سوسک‌ها با خود حمل می‌کنند، برای افراد مبتلا به آسم و سایر اختلالات تنفسی بسیار خطرناک هستند؛ این باکتری‌‌ها باعث افزایش تعداد حملات آسم و تشدید ذات‌الریه و اختلالات تنفسی می‌شوند. این عارضه بیش از همه برای کودکان خطرناک است، چون باعث عود حملات آسم و آتوپی می‌شود.
متاسفانه و همانطور که مستحضر هستید کودکان بیشتر در معرض ابتلا به این بیماریها می باشند .

سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سمپاشی منازل ، سمپاشی در تهران، بیماریهای منتقله از سوسک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *