حشره کش های ابقایی مناسب

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 5:00 ب.ظ

حشره کش های ابقایی مناسب

حشره کش های ابقایی مناسب ، سمپاشی سطوح ، سمپاشی اصولی ، سمپاشی با صرفه ، سمپاشی کم خطر ، سمپاشی اصولی

مشخصات حشره کش های ابقایی مناسب

برای استفاده از حشره کش ابقایی مناسب در منازل باید این نکته را در نظر داشته باشیم که این سم پاشی برای حشرات میزان مسمومیت بالایی را در پی داشته باشد . ممکن است در استفاده از این نوع حشره کش ها با مشکل مقاوم شدن حشرات مواجه شویم و اختلال در کارایی این حشره کش ها بوجود آید که بهتر است نمونه هایی از حشرات خاص را جمع آوری نموده و بررسی نموده که حشرات مقاوم هستند یا خیر در صورت مقاوم بودن از نوع دیگری از حشره کش باید استفاده نمود .

داشتن دوام طولانی روی سطح نیز از دیگر مشخصه ای است که این نوع حشره کش ها باید داشته باشند . یعنی خاصیت سمی بودن این حشره کش ها باید در دراز مدت و به مقدار کافی در روی سطح باقی بماند تا نیازی به استفاده مجدد نباشد که این کار نیازمند وقت و هزینه بیشتر می باشد .

از خاصیت دیگر این نوع حشره کش ها این است که حشرات را دور و یا تحریک نکند تا این اطمینان حاصل شود که حشرات دز(مقدار) کشنده‌ی لازم را از سطح بر می دارند.

این حشره کش ها نباید برای انسان و یا حیوان خطر آفرین باشند . حشره کش ها نباید برای کارگران سم پاش، ساکنان خانه و یا حیواناتی که ممکن است به طور تصادفی هنگام سم پاشی منازل و یا بعد از آن آلوده شده‌اند ایجاد خطر کنند .

مورد قبول صاحب خانه باشد. برخی از حشره کش های ساخته شده(ترکیبی) از نظر بو و یا آثار نامطلوبی که روی دیوار به جای می‌گذارند. کمتر مورد قبول ساکنان خانه ها هستند.

به هنگام حمل و نقل پایدار بوده و به خوبی با آب مخلوط شود و ضرری برای دستگاه های سم پاش نداشته باشد.

باصرفه باشد.هزینه ها بر اساس چگونگی کاربرد حشره کش، دز مصرفی و دفعات استفاده از آن در طی یک سال محاسبه شود.

حشره کش های ابقایی مورد استفاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *