گندزدایی استخرها

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 10:42 ب.ظ

گندزدایی استخرها

 

گندزدایی استخرها ، گندزدایی آب استخر ، مواد گندزدا ، کلر ، بروم آمین ، ازن

گندزدایی استخرها

کلر ، بروم و ید ، سیانوراتهای کلر و لامپهای ماوراء بنفش برای گندزدایی آب استخرها مورد استفاده قرار گرفته اند . کلر و تا اندازه ای بروم ، مواد شیمیایی منتخب هستند . بعضی از مسئولین بهداشتی استفاده از سیانورات کلر را مجاز نمی دانند ( به صورت قرص های تری کلروسیانوریک سدیم ) ، اشعه ماوراء بنفش نیز محدوده مشخصی دارد . این اشعه گندزدایی باقی مانده ای از خود به جا نمیگذارد و تیرگی اب میزان موثر بودن آن را تحت تاثیر قرار می دهد . بید به هیچ میزانی مورد استفاده قرار نگرفته است اما گزارش شده که این ماده گندزدای مناسبی برای استخر بوده و نسبت به کلر در استخرهای روباز با ثبات تر است و نیز اشعه ماوراء بنفش در ترکیب با پراکسید هیدروژن گندزدای مناسبی برای آب استخرهاست .

ازن گرانترین ماده برای گندزدایی استخرها ست . بروم به صورت ترکیب کلرید بروم با آب و آمونیک عکس العمل نشان داده و بروم آمین تشکیل می دهد که در مقابل باکتری و ویروس موثرتر است .

ساختمان استخرها

کف و دیوار استخر را معمولا از بتن مسلح و گاهی با زیر سازی بتون و روسازی کاشی یا موزائیک می سازند . دیوارهای اطراف استخر باید عمودی باشند . سطح دیوارها کاملا صاف و بدون درز و غیر قابل نفوذ در برابر آب باشد و برای آنکه به آسانی تمیز شود حتی المقدور بدون زاویه باشد . گذرگاههای پیرامون استخر ها نیز باید طوری باشد که از لغزش و لیز خوردن جلوگیری نماید و طوری ساخته شوند که فاضلاب آن ها واد استخر نشود .

گندزدایی استخرها , سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها

سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سمپاشی منازل ، سمپاشی در تهران ، مواد شیمیایی خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *